Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam? Havanese...

Melyiket válasszam? Havanese vagy westie? Melyik a nyugodtabb kutya?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek Havanese van, párom Westie-t szeretne. A kettő közül inkább Havanese-t választanám az jobban tetszik de talán a Westie nyugodtabb.
2009. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem havanese kutyusom van, családtag. Nyugodtnak mondható, nagyon szófogadó, bármit megtesz, csak nem szeret egyedül lenni (de lehet, hogy ez csak nála van, mert mindig van valaki itthon). Szerintem nagyon jó fajta, tudom ajánlani.
2009. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Westie kutyusok általában sokkal nyugodtabbak,bár a kutya idegrendszerétől függ és hogy jó vérvonalból(alombol)származik e:)
2009. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
nekem westiem vna, imádom, de ő terrier, ellenben a havanese-el akit (asszem) ölebként is "alakítottak" ki. Szóval a westie az egy örökmozgó, játszós kutya, én így szeretem, szerintem a havanese nyugodtabb fajta. Viszont, egyáltalán nem akarlak lebesézlni a westieről mert ha jól van nevelve nagyon jó kutya lesz belőle
2009. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a előttem szóló írta jól. a westie egy terrier, tehát sokkal rakoncátlanabb, elevenebb, csahosabb kiskutya. tündéri, és egész jól nevelhető, de nagy a mozgáásigénye, szeret rágcsálni, rosszalkodni, örökmozgó. nehéz lefárasztani
2009. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem is westiem van:)))

én is a westie-t ajánlom .és igen teljesen igaza van a 2.nak azthiszem ő írta.

A westie egy terrier fajta,ezért mozgékony örök gyerek kutya. És persze a legmakacsabb kutyának is mondható.

A nevelésére az 1.perctől kezdve oda kell figyelni különben a későbbiekben lesz egy kis gondod a kutyával.

2009. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*4. válaszoló
2009. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ennek a kettönek a keveréke van!
2009. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én havanese bolognese keverékem nagyon virgonc, imád játszani és folyton a lábam alatt van! =)
2010. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!