Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet hivatalosan tenni,...

Mit lehet hivatalosan tenni, ha a szomszéd kutyái miatt félelemben élünk?

Figyelt kérdés
Az utca végén staffordshire kutyákat tenyésztenek. Iszonyú őrültek. Hörögnek, üvöltenek, ki akarnak törni mindig a kerítés mögül (mármint a kutyák). Többször hallani, hogy a gazdák se bírnak velük, kiabálnak, volt, hogy sikítás is hallatszott többször. Volt, hogy oda is mentem, mert hallottam, hogy valami nagy baj van, és éppen tépték szét egymást a kutyák. Nekem meg a kicsi gyerekem jön haza a suliból...csak egyszer kéne kiszabadulniuk, nekünk annyi lenne. Féltem a gyerekem. Van ilyenkor valami megoldás, vagy ha az önkormányzat engedélyezte, akkor bírjuk ki vagy költözzünke el????
2009. nov. 18. 11:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Nekem bullterrierem van/volt,de bizony ezek nem egyszerűen döntik el a dominanciaharcokat,akár megölni is képesek lennének egymást.
2009. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked régen rossz. Nekem pitbullom van és soha nem verekedett még össze egy azonos neművel sem komolyabban. Fajtatársal sem. Pedig nagyon domináns, akaratos.
2009. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
52%
16:58 majd ha széttépik szószerint ezek a saját területüket védő kutyák a gyerekedet gondolom azt fogod mondani: "ááá, csak a területüket védték, menjünk inkább temessük el a gyerekem"
2009. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Aki ennyire kedveli a dramaturgiát írjon már legyen szíves a színészet topikba, ha van olyan! Köszike!

Egyébként a kérdező szerint sem lehet hűdekomoly a dolog mivel egy kukkot nem írt még semmire..

2009. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert minek írjon. Bírom itt, mikor valaki elkezdi az észt osztani és elvárja, hogy neki magyarázkodjanak, különben beírogatja, "Hát látjátok emberek? Nekem van igazam, mert nem ír vissza!" Megtudta, amit tudni akart, most kezdjen el vitatkozni valakivel, aki nem veszi komolyan a problémáját, csak azt tudja hajtogatni, hogy nincs itt semmi baj, csak ő fújja fel és különben is egy önző hülye dög.
2009. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
43%

Te egy KISGYEREK vagy XD Miért írogatsz ide? Te is félsz egy csúnya nagy kutyustól hazafelé menet?

Tudod ma Magyarországon hivatalosan és nem hivatalosan semmi rosszat nem tesz az akinek a kutyái a kerítés MÖGÜL ugatnak az arra járókra. Nem is értem hogyan lehet ez kifogásolható.

Egyébként nem csak az én "kötekedő" kommentem érkezett a témában, semmire nem kaptunk választ.

Erről ennyit, veled befejeztem a kommunikációt.

2009. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Szánalom vagy.
2009. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudni,mikor jönnek ki egyszer a kerítés mőgül.Nem egyszer volt már baleset ilyesmi miatt.
2009. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtam is, egy átlag stafi helyből ugrik 2 métert. Ha ki akarna menni mér rég megtette volna...
2009. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kutya okoz bajt úgy,hogy utána a gazdi leesett állal mondja:"ilyet még soha nem csinált eddig,pedig X éves").

Aki kutyával foglalkozik,nem ritkán találkozik ilyen dologgal.Egyszerű példa:a kutyák minden nap összejárnak a futtatón,hosszú napokig-hetekig nincs semmi gond,míg egyszer,látszólag ok nélkül ki nem tör a tömegverekedés köztük.Gazdik csodálkoznak,hogy jé,eddig semmi baj nem volt,naponta együtt bandáztak.

A kutya nem gép,nem lehet kiszámítani a reakcióit.

2009. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!