Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztők segitenétek?

Tenyésztők segitenétek?

Figyelt kérdés
Van egy négy napos alom nehéz szülés 8 kölyök , nagyon lepaszolt anya aki méhgyulladásos !!! kezelve van állatorvos látta , de nekem nagyon furi hogy egy szuka kutyus befogadta mi ettetjük ő melegiti titogatja fajtatiszta oltott potmamival minden oké semmi gond ! De a kiskutyák naprol napra halnak meg , egyik naprol a másikra kékek lilák lesznek elgyengül és nem birnak semmit csinálni szoporeflex van de tul gyenge !!! állatorvosok szét teszik a kezüket !!! mi lehet??? kérdéseket várom és válaszolok !!! mama kutya 3,5 éves elsö szülés kistermetü nemértem mi lehet segitsetek!!!
2009. nov. 15. 21:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szegény anyakutya!! Remélem, hogy neki nem lesz baja!!!!
2009. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
halló bunkó banda a kutya nagyon jo kezekben van és kikérem magamnak nagyon lelkiismeretes gazdi vagyok fele ilyen lenne mindenki mint én , én az állatorvosok réme vok mert ha nekem köhint az bármelyik állatkám megyek orvoshoz!!!! legközelebb pedig ugy értetem hogy nem esek ebbe a hibába és még jobban kivizsgáltatom a kutyusom például a herpesz !!!! na szevasztok tahokáim tipikus sznob banda beképzelt disznok !!!! amugy mostmár jol vannak csak ugy utolagosan !!! köszi a semmit meg a sértegetést
2009. nov. 16. 17:12
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

a "nagyon lelkiismeretes" gazdi akkor miért nem vizsgáltatta ki a kutyáját mielőtt szaporítatta volna?

ilyen f*szok miatt van annyi kutya a menhelyeken meg az utcákon.

a kutyát szívből sajnálom és remélem hogy mielőbb értelmes gazdához kerül

2009. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
tahokám a kutya minden oltáson tul ment megfelelö állatorvos vizsgálta egy korházban , gondolom jelezte volna ha baj van ja és royal caninnal probáltam etetni de nem kellet neki sajna !!! na ezek után te mit tetél volna , megfelelö sulyban volt makk egészséges !!! jelét nem mutata a bajnak!!!
2009. nov. 16. 18:09
 15/20 A kérdező kommentje:
külömben is mit mérgelödök itt veletek , amugy is elég gyengén szerepltek százalékban !!! :)))))))))))))
2009. nov. 16. 18:36
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Azt a mindenit, van itt önkritika.

Lehet, hogy szerinted százalékban elég gyengén szereplünk (szerinted), de a mi kutyáink nem vemhesülnek betegen, nem ellenek betegen és nem pusztulnak el a kölykeik.

Az orvosod pedig lódoktor lehet, ha annyit nem tud, hogy fedeztetés előtt milyen vizsgálatokat, vakcinációkat kell elvégezni. (Vagy talán nem jutott eszedbe, hogy a fedeztetésre, vemhességre fel kell készíteni a szukát?)

Kötelező szűrővizsgálatok megvannak?

2009. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

00:33-as , még megkérdezed??

Hát hogy lennének meg , ne viccelj már ! :)

A szaporító az szaporító , te is tudod , ők ilyet nem csinálnak ... szűrések ?? Minek , itt a bevétel a lényeg, amit most elbukott .

Százalékban azért vagyunk kevesek mert TE lepontoztál minket , józan ember nem így gondolkodik .

Tahó ?? Csak nem magadról beszélsz ?? Mindenki magából indul ki , nem csak a kutyádnak nem kéne szaporodnia de a te fajtádnak sem !

Na most mondhatod hogy tahó vagyok , de te még annális nagyobb tahó vagy !

2009. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem kéne leszolnod azokat akik segíteni szerettek volna, mert ez elég nagy "tahóság"... És gondolom sokkal jobban értenek hozzá mint te!!!
2009. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Elnézhetnél a menhelyekre és láthatnád hogy az ilyen szaporitók miatt mennek gázkamrákba a kutyák, ezért mennek tüszúrások elé a kölyök kutyák ezért van annyi sérült állat az utcán és ezért tartunk ott ahol tartunk az országban! Hány olyan fajtakutyát találsz akik megfelelnek a standardnak?? Ha valaki akar egy fajta kutyát akkor az olyan küllemüt is szeretne kapni amibe beleszeretett erre meg vesz egy papir nélküli izét, aki még a közelébe sincs a fajtának!!!
2009. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Adhatsz a kutyádnak bármilyen tápot (bár szerintem a royal canintól annyira nem kell elszállni), ha képes vagy őt kitenni a vemhesség és a szülés veszélyeinek. Vagy azt hiszed, hogy ezzel olyan jót tettél??? Egyébként itt tényleg sokan segíteni akartak, te pedig letahóztál szépen mindenkit. Na, az ilyen taplóktól meneküljenek még a szegény kutyák is!
2009. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!