Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szétszedte a szomszéd...

A kutyám szétszedte a szomszédunk macskáját. Mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés
A szomszédunkba lakik egy öreg asszony és nagyon rühell minket,amióta itt lakunk.Folyton baja van valamivel,amit persze a többi szomszédtól hallunk vissza.Egyik este átjött a macskája és a kutyánk szétszedte.Mi beszéltünk vele másnap és akkor úgy tűnt,hogy megértette a helyzetet.Ma viszont vissza hallottam olanokat,hogy ő bosszút áll és lemérgezi a kutyát.Eléggé megijedtem azért és nem tudom mit lehetne most csinálni.Ez a nő nem normális komolyan.Jó lenne ha tudna valaki segíteni.Előre is köszönöm.
2013. okt. 2. 20:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami? Szerintem ha van lehetőséged rá, akkor vidd be a kutyádat a házba, amíg kideríted, mire készül. Amúgy ha ez segít, mondd el neki, hogy tényleg nagyon sajnálod a dolgot, meg hogy tudod, hogy szereti a cicát de a kutya nem tudja, hogy rosszat csinál. Szerintem először mindenképpen beszélj vele, aztán ha harc, hát legyen harc.
2013. okt. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

A másik házunknál rengeteg a macska (nem nálunk, átjárónak használják a kertet, meg levadásszák a nálunk fészkelő madarat). Hát nem is tiltom róla a kutyát, h ha betéved egy macska, akkor ne menjen utána.... (ha elkapja sincs baj, tudom, már megtörtént, megnyalta a macsek fejét, cserébe kaptt egy karmolást - nem a macskára megy a kutyám, hanem a mozgásra).

Oltatlanok, bolhátlanítás, féreghajtás, kullancsirtás is kimarad náluk, ne a mi homokukba szvrjanak már és emiatt kapjon el akár a kutya, akár mi valami göthöt.


Amúgy annak a nagyokosnak, aki mondta, h ha egy kisgyerek sétál be, a kutya széttépi (elég abszurd sztori, nem?), és akkor se a gazda és a kutya lesz a hibás - nos igaza van, se a kutya, se a gazdi nem lesz hibás.

2013. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Mint tudjuk, a kisgyerekek úgy közlekednek ki-be a két méteres kerítésen, mint a macskák. Sőt, annyira macskaszerűek, hogy még a kutyákat is sikerül becsapniuk és magukra hergelniük! ;)
2013. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!