Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szétszedte a szomszéd...

A kutyám szétszedte a szomszédunk macskáját. Mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés
A szomszédunkba lakik egy öreg asszony és nagyon rühell minket,amióta itt lakunk.Folyton baja van valamivel,amit persze a többi szomszédtól hallunk vissza.Egyik este átjött a macskája és a kutyánk szétszedte.Mi beszéltünk vele másnap és akkor úgy tűnt,hogy megértette a helyzetet.Ma viszont vissza hallottam olanokat,hogy ő bosszút áll és lemérgezi a kutyát.Eléggé megijedtem azért és nem tudom mit lehetne most csinálni.Ez a nő nem normális komolyan.Jó lenne ha tudna valaki segíteni.Előre is köszönöm.
2013. okt. 2. 20:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Én is ezt tenném.. Na jó, inkább téged kapnálak el és jól elveretnélek, amiért egy ilyen neveletlen vakarcsod van!!
2013. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
19%
Vagy nehogy találjon az öregasszony egy kiképzett pitbullt, aki a te kutyádat szedi szét..
2013. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
làtta a szomszéd vagy tudja?
2013. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
25%

De miért nem tanítod meg a kutyád hogy ne bántsa a macs-okat? Egyszer pórul is járhat, ha kikaparják a szemét.

Neked hogy esne ha a szomszéd átjönne, hogy bocsi, de a tigrisem széttépte a kutyádat?

2013. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
35%
Figyelj a kutyádra és fizesd ki neki vagy próbáld kárpótolni valahogyan.
2013. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

Bár nem értek egyet a mérgezéssel, mert nem a kutyádat hibáztatom, hanem téged. De végül is megértem a nénit, én is dühöngenék ha a macskámat a szomszéd kutyája szétszedné.. Mondjuk én a gazdit "taposnám" meg nem a kutyáját..

Mivel kulturált ember vagyok, így simán csak feljelentenélek, hogy másokra is veszélyes kutyád van..

2013. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 intrepid ***** válasza:
93%
A saját udvarotokban szedte szét a macsekot, neked ne legyen lelkifurdalásod. Viszont az ilyen tényleg képes megmérgezni a kutyátokat, pedig nincs igaza. Ha megteszi, te szintén bosszút állsz, ő vissza, és sosem lesz vége.
2013. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 vmi03 ***** válasza:
87%
Vegyél neki egy másik macskát azt cső ha az nem jó neki akk szarja össze magát (mi szomszédunk is ilyen elmebeteg
2013. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Látom az okos társaság megérkezett. A macska a kérdező udvarán volt. A törvényben lévő "a gazdának gondoskodnia kell az állat szökésének megakadályozásáról" rész macskákra is érvényes. Onnantól, hogy elhagyja a saját gazdájának ingatlanát, úgy már szökött állatnak számít. Letojom, h a macskának szabadság kell, akkor ott a Catio.
2013. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9%

Igen, aztán ha beszökik a kertbe egy gyerek azt is széttépi a drága neveletlen döge??


A kutyásoknak mindent szabad??


Én feljelenteném a kérdezőt, hogy veszélyes kutyája van. Vigyék menhelyre aztán kerüljön normális gazdához, ne egy ilyen hlyéhez.

2013. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!