Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hill's tényleg rossz táp? :O

Hill's tényleg rossz táp? :O

Figyelt kérdés
Az én yorkiem nagyon válogatós. Hill's táp vált be csak. És már többször olvastam, hogy nem a legjobb táp. De mit tegyek ha csak ez ízlik neki?:O
2009. nov. 5. 20:11
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le elhiheted én nem pontozok le senkit.
2009. nov. 10. 18:50
 42/48 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó táp mi is ezt adjuk a biglijeimnek.
2009. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok általában azt a tápot ajánlják, amit forgalmaznak. Ne csodálkozz hát, ha a rendelő is Hill's reklámos, hogy éppen ezt ajánlja. Szerintem ennek a tápnak csak a reklámja jó. A táptörvény szerint az összetevők listáját azok mennyiségi sorrendjében kell feltüntetni. Az van legelöl, amiből a legtöbb van benne. Nem tetszik -többek között- hogy szója van benne. Szerintem ezért az árért sokkal jobbat is kapsz.
2009. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
84%

Na igen, itt a jó példa, prémium horror árban, közben meg egy nagy sz@r...

Nem mondom, hogy minden prémium ilyen, de legalább most már van példa rá, hogy nem minden arany ami fénylik és az ár nem mindig arányos a minőséggel!

És akkor most tessék lepontozni!!! :D

2009. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Senki én legalábbis nem pontozlak le.
2009. nov. 11. 15:50
 46/48 A kérdező kommentje:
megkérdeztem a dokit azt mondta tökéletes az a táp amit eszik. a szénhidrát és a szója miatt sem kell aggódni, úgy van összeállítva, hogy az teljesen tökéletes.
2009. nov. 12. 17:46
 47/48 anonim ***** válasza:

más dokik meg épp ezekért nem ajánlják.

Gondolom,a Te dokid forgalmazója a tápnak,ezért javasolja.

Mondom,az én kutyám vércukra komolyan megemelkedett,míg ezt ette.

Ilyen drágán már van sokkal jobb táp is,ami nem tartalmaz szóját(minek is az a tápba?Megmondom:sokkal olcsóbb,mint a hús)és rengeteg kukoricát.

Akármilyen állatorvos,ugyan ne magyarázza már el,hogy egy húsevőnek ennyi rengeteg gabona kell!

2009. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

voltunk másik dokinál is ő is ezt javasolta, mondta jó, pedig forgalmazni se forgalmazta...kutyakozmetikus és tenyésztő is egyben ilyen tápot add a kutyáinak. Én ennél maradok, örülök, hogy van egy táp amit megeszik.

Köszönöm a válaszokat:)

2009. nov. 13. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!