Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hill's tényleg rossz táp? :O

Hill's tényleg rossz táp? :O

Figyelt kérdés
Az én yorkiem nagyon válogatós. Hill's táp vált be csak. És már többször olvastam, hogy nem a legjobb táp. De mit tegyek ha csak ez ízlik neki?:O
2009. nov. 5. 20:11
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem írtam el valóban jól látod. Nem csak tápot eszik hanem külön kell neki főzni is. És tényleg elég neki fél évig vagy akár több ideig is. Nem írtam el:-) Kutyám csak 2kg:)
2009. nov. 10. 13:31
 32/48 anonim ***** válasza:
91%

A Hill's-nek nagyon jó a reklámja,de tapasztalatom szerint annyira nem jó,mint az ára.

Kell a szénhidrát a kutyának persze,de nem 47,5%,mint ebben a tápban van.Amikor azt ette a kutyám,megugrott a vércukorszintje.Utánaolvastam,kiderült,miért:a szénhidrát bontására való amiláz hiányzik a kutya nyálából,húsevő lévén,miáltal a szénhidrát glükózzá bomlik.

A táp drága ahhoz képest,hogy nagyrszt színezett gabona meg ízesítő az egész.

Persze hogy szeretik meg szép tőle a szőrük,a sok gabona miatt.

A mi állatorvosunk konkrétan épp nem ajánlja....

2009. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
76%
Színezéket és ízesítőt a szuperprémium tápok NEM tartalmaznak.
2009. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

valóban sok benne a szénhidrát...nekünk ajánlja az állatorvosunk meg a rendelő is Hill's-es reklámos.

Lehet kipróbáljuk az Acanát vagy az Orijent. Majd kiderül. Köszönöm a választ:)

2009. nov. 10. 14:21
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs benne színező meg ízesítő,akkor hogy lehet,hogy ilyen kis hústartalom mellett egyáltalán van íze a kukorica ízén kívül?A kutya úgy meg sem enné.

Szerintem csak MESTERSÉGES színezőt meg ízesítőt nem tartalmaznak.

2009. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
83%

az a vicces, h mindig írják, hogy ajánlja az állatorvos, közben meg tele van a rendelő a táp reklámokkal:) biztos szívességből rakta ki őket az orvos, meg milyen rendes már, hogy azt ajánlja:) nem neked mondom kérdező, csak úgy.

a táppal kapcsolatban, egyszer vettem hills-t és ilyen iszonyat zsíros volt, kezet kellett mosnom mindig, miután adtam, szóval nekem ezért sem szimpatikus.

2009. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
66%

Igen én is úgy értettem, mesterségeset nem tartalmaznak. Amíg valami természetes addig nincs vele bajom.

Viszont tény, ahogy korábban is írtam már, hogy a Hill's nem éri meg az árát. Viszont az Acana sem. Nekem is lefogyott tőle a kutyám pedig eleinte emeltem az adagot majd mikor azzal sem értem el semmit házi kosztot kevertem hozzá. Semmi hatás.. Szerintem a sok gyógynövény miatt van amit belekevernek. Gyorsíthatta az anyagcseréjét. Az pedig hosszútávon nem egészséges. 2 gyógynövény kúra között mindig szünetet kell tartani, mert megterheli a szívet is. Ezt a háziorvosom is mondta. Gondolom ez a kutyáknál sincs másként..

2009. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat amit tartalmaz a táp beírom ide

Beltartalom:Fehérje 23%, Zsír 14,1%, Szénhidrát 47,8%, Nyersrost 2,4%, Víz 8%, Kalcium 0,66%, Foszfor 0,62%, Nátrium 0,26%, Kálum 0,60%, Magnézium 0,12%, Omega 3 zsírsavak 0,36%, Omega 6 zsírsavak 3,32%, Réz 11,7 mg/kg, A vitamin 9710 NE/kg, E vitamin 600 mg/kg, C vitamin 70 mg/kg, Béta-karotin 1,5 mg/kg

Összetevők: őrölt kukorica, csirke és pulykahús, szójaliszt, állati zsír, kukorica glutén liszt, húskivonat, növényi olaj, szárított egész tojás, lenmag, étkezési só, E vitamin, kálium-klorid és ásványi anyagok, természetes módon tartosítva E vitamin, citromsav és rozmaringkivonat segítségével.

Napi adag az én kutyámnak: 50-70g

Ahogy így írtam hát mit ne mondja:S

2009. nov. 10. 17:10
 39/48 anonim ***** válasza:
94%
mindig csökkenő sorrendben vannak az összetevők feltüntetve (ha jól tudom), ezek szerint kukoricából van benne a legtöbb... és ez kerül ilyen sokba:S
2009. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
41%

11:39 vagyok és nem értem miért pontozott le, aki tette!

Szopkodja ki a kutyája seggét!

MIT MONDTAM AMI NEM VOLT HASZNOS?!

(Ha ezt lepontozzátok, azt már megértem. :P)

2009. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!