Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hill's tényleg rossz táp? :O

Hill's tényleg rossz táp? :O

Figyelt kérdés
Az én yorkiem nagyon válogatós. Hill's táp vált be csak. És már többször olvastam, hogy nem a legjobb táp. De mit tegyek ha csak ez ízlik neki?:O
2009. nov. 5. 20:11
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolj és ne oktass ki ismeretlenül köszi:)
2009. nov. 7. 17:45
 22/48 anonim ***** válasza:
84%

bocs a kérdezőtől, de nem bírom megállni, ha valaki ilyen buta:(

igen, beírtam, a yorkie-re többek közt az angol wiki oldalt adja ki illetve az amerikai kennel klub, meg egy csomó hiteles, hasznos oldal linkjét............

yorki-ra mit ad? pár hülyét, akik yorki-ként akarják eladni a kutyát, meg erről az oldalről vmi retardáltat, aki nem tud írni.

de ááá miért írok, úgysem fogod fel, sajnálom:(

2009. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
40%

a yorkiere angol a yorkira magyar oldalakat adki.tudodki veszekszik veletek ti okosabbak vagytok ugyis:D

yorkiE:DDDDDDD

2009. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
86%

De te hülye, hát nem érted, hogy nem egy magyar szó? bbávááshásáfsjő3eó73g ÁáÁÁ

és ha ennyire le akarod fordítani magyarra, akkor JORKI bázzzzáéáéáéáéáé

2009. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
80%
és ha magyarul az ipszilont I-nek mondjuk, akkor te IORKI-nak ejted? :(((((
2009. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be légyszíves én erre nem vagyok kíváncsi köszönöm.
2009. nov. 7. 21:22
 27/48 A kérdező kommentje:
Megkérem, hogy most már csak az írjon aki a kérdésemre akar választ adni és nem kioktatni. Köszönöm.
2009. nov. 7. 21:23
 28/48 A kérdező kommentje:
Üzenem a nagyokosoknak ha unatkoznak akkor foglalják el vmivel magukat és ne itt fárasszák a népet.
2009. nov. 7. 21:24
 29/48 anonim ***** válasza:
51%

Nem fárasztanak, nem olvasom el őket. :D


Amúgy meg a Royal és a Hill's jó tápok, nagyon is, de sokkal jobbakat lehet kapni olcsóbban. A Hill's-szel az az egy baj van tényleg, hogy irreálisan drága.


Árban és minőgben a legjobb táp az Orijen és az Acana, én azt mondanám, hogy probáld ki az Orijen-t vagy az Acanát, mert tényleg jobbak mint a Hill's.

Egy a bökkenő velük: Nagyon kevés boltban lehet kapni, többnyire csak rendelni lehet netről, a fresi pl felmondta velük a szerződést, mert hát tengeren túlról hozzák és folyton üresek voltak a polcok... Kisebb állatos boltokban 50-50% eséllyel lehet kapni.

2009. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de egy kiló táp hogy a francba elég fél évig, vagy akár tovább is? Nemcsak elírtad? Egyébként jó táp a Hill's, az Acana is állítólag nagyon jó, de mikor én azzal etettem, a napi mennyiség dupláját ette meg a kutyám, és egy dekát sem hízott, és bélférge sem volt, stb. Egyszerűen az előírt mennyiség kevés volt neki... Szóval az Acana mégsem olyan gazdaságos, mint azt itt írják. (egyébként meg azzal etesd, amit szeret, mert ha van is jobb táp, mint a Hill's (ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a legjobb), de azt nem szereti, akkor még rosszabb evő lesz)
2009. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!