Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyünk másfél...

Milyen kutyát vegyünk másfél éves kislányunknak? Nagyon szereti a kutyákat.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%
szerintem meg ne beszéljétek le róla, én pl. nagyon örültem volna, ha egy kutyával növök fel. Biztos pozitíven hat egy gyerek fejlődésére egy állat. Ha én lennék te, boxert vennék, vagy angol bulldogot, francia bulldogot, ők nagyon aranyos, játékos, vicces, és gyerekszerető kutyák. Szerintem nagyon fontos egy gyereknek, h a kutyának legyen "humorérzéke", én őket ajánlanám.
2009. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

bocsi nem olvastam el hogy miket írtál kommentnek

házba: spániel uszkár esetleg pumi mudi

kertbe : labrador golden retriever újfullandi (amilyen nagy olyan nagy a szíve)

vagy egy menhelyi kutya ott megmondják h melyik kutya jön ki a gyerekekkel

sok sikert :)ui:csak mindig maradjon a kutyusra is idő mert egy másfél éves gyerkőc mellett nehéz lehet majd de megoldható

2009. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok én most 13 évesen kaptam meg első kutyámat és nagyon örülök neki csak sajnálom h eddig nem lehetett mellettem egy kutya DE a kölyök kutya mint egy gyerek ugyanúgy az első hetekben / hónapokban nem nagyon magára hagyni csak ha muszáj a kölyök kutyák nem szeretik a magányt ezért az egyik ismerősöm egy tesvér párt hozott el ivartalaníotta őket és akk is magukra lehetett hagyni de vigyázz két kutya kétszer annyi pénz és egy is élhet boldogan csak a törődés !!! és léci vigyétek el sétálni mindennap mert attól h kertben van attól még neki is kell a séta !!!!!!!!!!!!!
2009. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen tudom,hogy sokat kell sétálni vinni,de mi a gyerkőccel is rengeteget járunk sétálni,és beagle mellett döntöttünk,menhelyről.
2009. okt. 27. 08:24
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves gyereknek nem kell kutya!

Ha ti szeretnétek akkor oké, a gyerek is szeretni fogja, de ne neki vegyétek mert az értelmetlen!


A beagle-ről elmondanám hogy egy igazi vadász kutya a vadászok minden csodálatok tulajdonságával, hogy önálló, döntésképes, kitartó, fáradhatatlan de ezek a tulajdonságok sima családi ebként átokká válnak. a kutya makacs, engedetlen, akaratos, és hiperkatív lehet.


A vadász kutya vadászatra való!

2009. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy gondolom, hogy ekkora gyereknek nem kell kutya... ha magatoknak, a felnőtteknek, a családnak szeretnétek kutyát, az más... de egy másfél éves érdeklődése nagyon változhat, és mi van, ha fél év múlva már utálja a kutyákat?... a kutyát és a gyereket csak egy felelősségteljes, kutya és gyerekszerető felnőtt gazdi/szülő tudja összeszoktatni...
2009. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rossz választás a beagle. Tudjátok milyen a jelleme, vagy csak cuki? Ez a kutya nem családikutyának való, főleg nem olyanbe ahol nagyon sok idő elmegy a kisgyerekre. Ő egy nagyon makacs, önálló kutya, én is aláírom, hogy átokká válhat. Szerintem olyan kutyának lenne nálatok jó dolga, aki könnyen kezelhető. Pl pásztorkutyák, nekünk elég sok volt és nem erősítem meg azt a tényt, hogy bárkit is terelni akart volna.
2009. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
magyar vizslát ajánlom
2009. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Vizsla, beagle, basset. Ezek tűrik a gyömöszölést.
2010. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!