Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyünk másfél...

Milyen kutyát vegyünk másfél éves kislányunknak? Nagyon szereti a kutyákat.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 21:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

lakásba vagy kertes házba akarjátok? ettől sok függ

ház:labrador, golden, lakásba vmi kisebbet pl spániel

2009. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Én yorkit ennék vagy valami kis testű kutyát bentre..

Kintre..tényleg labrador,beagle stb

2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
beaglet tudnám mondani.. Ikreim nagyon imádják, gyerek barát, de kertes házba tudnám ajánlani mert sok a mozgás igénye:)
2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon fontos, hogy megfelelően válasszunk kutyát a kisgyerekek mellé, mert nagyon sok múlhat a döntésen. Terrierféléket semmiképp nem ajánlanék, mert nagyon nagy a mozgásigényük és általában nem túl türelmesek. A terelőkutyák (puli pl.) elég agresszívvé válhatnak. Lehet ijesztőnek tűnnek első látásra, de a bullterrierek és a boxerek hihetetlen módon védelmezik a kicsiket és türelmesek is. A nagy mackós kutyák, pl bernáthegyi is megfelelő lehet. Persze én a tenyésztő véleményét is kikérném, valamint a kölyök családfáját érdemes megnézni, mert sok fontos tény kiderülhet, a kiskutya vérmérséklete (amit a felmenőitől örököl természetesen), stb. Rengeteg féle kutya van, biztosan találtok majd megfelelőt :)
2009. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%
ha kertesházban van akkor golden retriever vagy skótjuhász. de lényeg, hogy kölyökkutya legyen, így jobban összeszoknak és a kutyának nem lesz "honvágya".
2009. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Valami gyerekbarát kutyát. Vannak olyan kutyák amik nem szeretik, nem bírják, ha nyúzzák a kutyát a kis gyerekek. Ezzel nem mondom azt, hogy a te gyereked ezt tenné, de sose lehet tudni.
2009. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
63%
júj 21:21 te yorkit ennél ? xD
2009. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Na most le leszek pontozva, de nekünk az egy éves kislányunk mellett egy 1 éves pitbull van! Imádják egymást, úgy védi a gyereket hogy ilyet még nem láttam! néha azt veszem észre hogy a kutya oda fekszik a játszószőnyeg mellé és együtt alszanak!
2009. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Yorkie csak akkor gyerekbarát ha gyerekkel nevelkedik...tudom ám az én yorkiem nagyon nem szereti a gyerekeket...:S

Ajánlom inkább a bishon bolognesse-t:)

2009. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm és kertes házba lenne.
2009. okt. 26. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!