Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevelésben segítene valaki?

Kutyanevelésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kan beagle kutyusom!Nem tudom,hogy lehetne megtanítani,hogy ha pórázon viszem,akkor ne húzzon,úgy hogy majdnem elesek!Akkora erő van benne!Nem zavarja az sem,hogy majd megfullad!:( Tud valaki tanácsot adni?Előre is köszönöm!
2009. okt. 24. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
amúgy a folytónyakörv vagy akármi állatkinzás... aki kitalálta nem volt normális. Ennyi erővel ha futunk minket is olyannak kell visszafogni?O_o
2009. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot szívesen elküldöm Jan Fennel - kutyapszichológia című könyvét, segít megtalálni a hangot a kutyáddal :)
2009. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát nekem is van egy kutyám ő is úgy húzott, hogy nem kapott levegőt azthitték az útcán akik látták, hogy viszem, hogy meg akarom folytani, sajna az én kutyámnak szögesnyakörvet ajánlottak, használt is, de amint levettem róla érzte ő, hogy már nem fog szúrni, és ugyanúgy húzott, én elvittem egy kutyatanító pályára, ott egy csomó tapasztalt gazda volt hála a sok gazda segítségének, és a sok tanításnak, meg a szögesnek:( már nem húz, csak néha, de ha kifárad akkor már tényleg nem húz.
2009. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!A kutyakiképzőjét különösen!Megfogadom!Remélem sikerül!

A könyvajánlónak megy a privi!:)

2009. okt. 25. 16:37
 15/16 anonim válasza:
100%

helló!

menjetek el kutyaiskolába!

nekem labradorom van,elképzelheted neki mekkora ereje van....

nem bírtam vele...aztán elmentem egy kutyaiskolába....és nagyon sokat segítettek más problémákban is

2009. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell rántgatni a kutyát ha húz, elég ha csak megállsz és visszatartod... a rántás nem esik jól neki, de a húzásból is tanul, és az nem fog neki annyira rosszul esni
2009. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!