Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt lehet elkérni azért, ha a szomszéd két kutyáját kell minden nap etetni?

Figyelt kérdés
Kb. napi fél órás elfoglaltság, havonta mennyit kérjek érte???
2009. okt. 20. 00:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én biza nem pontoztam le senkit, és biztos hogy nem emiatt van ilyen híre M.országnak:-).

Ja, és Ő már eleve barát évek Óta, és kölcsönösen segítjük egymást ezzel is. És még egyszer írom, elfogadom a pénzt, mert van hova tenni és nem azért mert lehúzom Őt, hanem mert Ő adja.

2009. okt. 26. 19:24
 12/12 A kérdező kommentje:
És majd ha ne adj Istenke, ezen múlik a hónap végén bármi is, akkor milyen jól jött nem? Na ne értsd félre ezt is, úgy szültem kettőt, hogy el tudjuk Őket tartani, de egyszer fent egyszer lent, soha semmi nem biztos ebben a sz*r világban és ha minden hónapban ezt a pénzt elteszem, már sokat segítettem a gyerekeimnek...sztem az irigység beszél belőled. úgy biz. na mentem, vissza se nézek az tuti:-)
2009. okt. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!