Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4honapos stafford...

Van egy 4honapos stafford kutyám, nem jo az emésztéserendszere, megy a hasa és hányingere van, mit adjak neki hogy helyre jöjjön? Tejföl?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

Én egy rendelőben dolgozom,volt már több parvós esetünk is.Nagyon figyelni kell rájuk,mert egyáltalán nem biztos,hogy túléli:(

Ha ennyire kijön belőle minden,akkor folyamatos megfigyelés alatt kell,hogy legyen és szerintem minden nap infúziózni kéne.Nekem a leírtak alapján,nagyon végstádiumos parvóra hajaz a dolog,ott szinte már csak a csoda segíthet.Meg az infúzió és egy normális állatorvos,de a legjobb lenne egy állatkórház.

Sok sikert nektek,remélem rendbe jön a pici.:)


Amúgy a tenyésztővel beszéltél erről?

2013. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
köszi. már a vizet nem hányta ki, de reggel hasmenése volt ami véres volt :( de még is valamenyivel jobban van és nem huzodik a hasa mint a tegnap. az ennivalot meg nem fogadja el tegnap óta! valamivel meg lehet etetni?
2013. ápr. 5. 06:00
 43/70 anonim ***** válasza:
Valami olyat próbálj adni neki aminek erős az illata, vagy ami általában a kedvence. Szerintem te tudod mik ezek.
2013. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
minden kutyának a virsli, de el húzza a fejét
2013. ápr. 5. 07:56
 45/70 anonim ***** válasza:
Az enyém példáúl nincs oda a virsliért. Nállunk mütét után voltak evési gondok, amivel rá tudtam venni a kajálásra a főtt máj volt. Próbád meg esetleg, meg ami az abszolút kedvenc a macska konzerv. Tudom hogy nem egészséges kutyának macska kaját adni de van amikor muszály szabályt szegni.
2013. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
oké, próbálkozok én amivel csak tudok. most kapott meg 1 infuziót de már a dokinak a kezét harapdálta :) és azt mondta a doki kezd jobban lenni
2013. ápr. 5. 09:22
 47/70 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök:-)
2013. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
egy a legnagyobb gond hogy bármit adok neki nem eszik :(
2013. ápr. 5. 11:05
 49/70 anonim ***** válasza:
Majd fog csak türelem.
2013. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
remélem :(
2013. ápr. 5. 12:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!