Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítsen mindenki aki tud...

Segítsen mindenki aki tud kérem! Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy 1 hónapos yorkshire-t és lakásban tartjuk(panel).És azt szeretném kérdezni,hogy mikor lehet ivartalanítani őt,mert nem akarom,hogy szülessenek kiskutyusai!Elég 1 kutya!Eggyel is nehéz bánni.

Köszi aki válaszol.Amúgy ez az első kis kutyám.:)

10/L


2009. szept. 8. 20:07
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Amugy biztos hogy megtörténne.Inkább ivartalanitsd.
2009. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Nem soká visszük akkor megkérem anyut hogy kérdezzen rá.Amúgy Pesten a 4.kerületben
2009. szept. 8. 20:23
 13/38 A kérdező kommentje:
20:23-as: Én is ettől féltem
2009. szept. 8. 20:23
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha van valami kérdésed a kutyatartással kapcsolatban akkor irj nekem privát üzenetet és válaszolok minden kérdésedre.Amugy télleg gratulálok hogy 10 évesen ilyen felelős vagy.
2009. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy nem arra kell rábeszélni,hogy ivartalanítsd.Sokkal jobb lesz neki,nem,hogy még megviseli,inkább jót teszel Neki.A yorki egy elszaporított fajta nem kell,hogy Te is szaporíts,így jól teszed,hogy 10 éves létedre éretebben gondolkodsz ezen a téren mint néhány felnőtt ember.Mikor majd viszed oltani a kutyát az állatorvoshoz ott majd kérdezd meg.Szerintem biztos válalni fogja és örülni fog neki,hogy ennyi idősen már tudod mit kell tenni ha van egy hobbi célra tartott háziállatod.Mindenképpen ivartalanítsd.Még lehet,hogy tovább is fog élni (vagyis nem lesz állvemhes,rák stb).Ezen nem kell gondolkodni SEMMIT se.Megkell beszélni a háziállatorvossal és (körübelül) 6 hós kornál ivartanítani KELL.

Gratulálok mind a kutyushoz mind az eszedhez :)

2009. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
89%
Én csak annyit mondok : GRATULÁLOK NEKED! :) Különb és érettebb vagy sok itteni felnőttnél. Nagyon nagyon jó helyre került az a kutya! <3
2009. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó ha tudod, hogy az állatoknál az ivartalanítás nem mindig öli ki a kufircolási kedvet. :) Legalábbis az én macskám esetében nem. Kölyök persze nem lett belőle, de az élvezet megvolt. Szóval majd ne lepődj meg, ha sétáltatás közben az ivartalanítás ellenére bepróbálkozik egy lánykutyánál. :)
2009. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Újpest Vet állatorvosi rendelő. Petőfi utca 16. keress rá interneten.nagyon meg vagyok velük elégedve.kedvesek,hozzáértőek..
2009. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

7-8 hónapos korban, az első tüzelés előtt ajánlatos az ivartalanítás, tehát nem vagy elkésve, van még egy fél évetek addig.

Nagyon sok állatorvos azt mondja, hogy a kutyának egyszer szülnie kell, mert az jót tesz neki. Bárhogy is próbálnak effelől meggyőzni titeket, ennek ne higgyetek, nem igaz!!!

Itt megérted teljesen, miért nem igaz:

[link]

2009. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a yorkikat nagyon megviseli az egyszeri szülés is.
2009. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!