Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herecsavarodás? Ezen múlik az...

Herecsavarodás? Ezen múlik az életem. Mindenki segítsen! Kép is van.

Figyelt kérdés
kb. 1-1.5 órája érzek fájdalmat a jobb oldali herménél és kicsit felette is, talán egy kicsit meg is dagadt, és fáj. Kérlek segítsetek.
2011. ápr. 14. 14:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2 perc és lesz kép
2011. ápr. 14. 14:46
 2/12 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 14. 14:47
 3/12 anonim ***** válasza:
hátezarajz.xD nem h lefotóztad volna. XD
2011. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát ez ku...rva sokat segített
2011. ápr. 14. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Hali!


Előszöris Nyugi!

Nekem is volt herefájdalmam, amely az ágyékhajlatba sugárzott, ill. az alhasamba. ez volt kb 2-3 hete. Én varicokelére gyanakodtam (herevisszérre), de azt az urológus kizárta, amikor elmentem hozzá. A biztonsgág kedvéért a mai napra ki voltam iratva here-UH-ra, de az sem mutatott ki semit. Jelenleg egy enyhe diszkomfortérzést érzek a jobb mellékherémben és az ondózsinórban, ill. az ágyéktájékon, de semmi mást. Pedig volt ez rosszabb is.

3 hete annyira szenvedtem vele, hogy mirelitben lefagyasztott jégzselét voltam kénytelen az alsómba rakni, annyira xarul voltam, aztán ez a fájdalom csökkent.


Ha neked herecsavarodásod lenne, nem bírnád ki a fájdalmat annyira erős lenne, ill. összegörnyednél, hánynál, és a gyulladás miatt a lázad is le7 felszökne (nem biztos).


_ Hány éves vagy?


_ Milyen jellegű a fájdalmad?

(Szúr, csíp, éget, zsibbad, lüktet, hasogat, (le)húz,... stb.)

_ Előzménye nem volt? Nem erőltetted meg magad vhol/vhogy? Sem rúgott meg ott senki? Szex, rejszolás,... bármi...?

_ Tapintásra milyen a herédnél a hőérzeted? (Változatlan, vagy melegebbnek érzed?)

_ A zscskód színe milyen? (Változatlan, vagy van-e vmi változás?)

_ Ha ennyire kétségbe vagy esve, miért nem rohansz azonnal az urológiára? Miért itt húzod az idődet?


(A rajzod egyébként katasztrófa... tökfölösleges, de mind1...)

Várom válaszaidat!

És NYUGODJ MEG! Nem lesz SEMMI BAJ!

FEL A FEJJEL! ;-)


Üdv: EE

2011. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Hát már bocsi, de ebből a rajzból tényleg semmit nem lehet megállapítani. Próbáld kitapintani, hogy olyan-e mint szokott lenni. Ha érzel valami furcsát, akkor pedig keress hamar egy orvost!
2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a herecsavarodás k*rvára fáj

és mielőbb kórház

2011. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán sokat segítettek. Megnyugtattak. Azóta voltam már orvosnál, de a de a fájdalom már elmúlt, és a szakértők szerint sincs már semmi probléma.

Mindenkinek ment a zöld kezecske, még az első "humoros" válaszolónak is. Én pedig elnézést kérek a csúnya megjegyzésemért, de pánikba estem, és nem voltam vicces kedvemben. Még egyszer köszi mindenkinek (:


19/F

2011. ápr. 14. 18:55
 9/12 anonim válasza:
Örülök, hogy minden rendben és nagyon jól tetted, hogy hamar elmentél dokihoz, így megnyugodtál, hogy nincs baj! :)
2011. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

;-D


Figyu! A pánik rossz tanácsadó. NEM MEGOLDÁS! Ilyenkor van úgy, hogy egy kicsit "fel kell pofozni az illetőt", hogy odafigyeljen ránk, mert ha szaladgálunk fejvesztve mint egy lefejezett baromfi, azzal nem lesz jobb a helyzet. tudom, nehéz feladat, pláne, ha az ember "férfiasságáról" van szó. Na de akkor is. LEGYEN LÉLEKJELENLÉTED!!! :-o

Mindenesetre örülök, hogy hallgattál ránk, elmentél a dokihoz, aki megállapította, hogy minden rendben van! :-)


Azonban az még érdekelne, hogy mégis mi volt a baj, hogy a doki mit csinált veled (UROLÓGUS?), illetve a válaszok a 14:59-esemben feltett kérdéseimre, -- már, ha megválaszolnád mindegyiket a kellő részletességgel, kedves Kérdező!?! :-)


Üdv: EE

2011. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!