Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herecsavarodás mennyire fáj?

Herecsavarodás mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Milyennek érzed? Mert énnekem eddig piszkáltam a herém és most hirtelen elkezdet fájni, de nem annyira h ne tudnék járni hanem csak kicsit zavar. Kérlek segítsetek!
2011. júl. 6. 17:45
 1/6 neewollah ***** válasza:

Nagyon tud fájni és ha tényleges herecsavarodás van akkor bevörösödik és meg is duzzad

Ha ezek megvannak vagy a fájdalom nem múlik holnapig irány a doki

2011. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

volt már itt olyan kérdező, akinek herecsavarodása volt

annyira fáj, hogy majd beszarsz

2011. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2015, herecsavarodásnál régen rossz, ha csak másnap megy el orvoshoz

ott órák kérdése, hogy megmarad-e a golyója

2011. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kamasz korba bevett szokása a herének hogy fáj, hormonok ilyesmi. ha herecsavarodásod lenne guborodva feküdnél a földön.. :D
2011. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Solomiki válasza:
100%
Nekem már volt Herecsavarodásom és nagyon nem volt kellemes. Egy kerékpár baleset végett tortént. Első nap (péntek) hájtak a heréim és kicsit bedagadtak. Második nap (szombat)még jobban bedagadtak de fájdalomcsillapitóval enyhült a fájdalom. Harmadik nap (vasárnap) már nagyon nehezen áltam a lábamra és már semmilyen gyógyszer nem segitett. Negyedik nap .(hétfő) már a hasam is fájt és azért nem mentem iskolába. Olyan 10 óra felé már kibírhatatlan volt a fájdalom ezért utánna olvastam hogy mi lehet a baj. Az volt írva hogy 6 órán belül orvoshoz kell menni mert akkor nagy bajok lehetnek. Hát igen csakhogy én akkor már 72 órája voltam ilyen álapotban. Azonnal hívtam a szüleimet vigyenek a kórházba. Megműtöttek és harmadik nap amikor jöttek kiszedni a csöveket elmondták hogy a Herémm elhalt és ki kellet venni. De attól még van egy ezért még gyerekem lehet. Egy tanácsom lenne aki tud az minnél hamarabb menjen orvoshoz mert úgy jár mint én, és nem kellemes így lenni. Mellesleg 13-om vagyok.
2013. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Flash! válasza:

Èn nyugodtan lefeküdtem aludni aznap este,2óra múlva kegyetlenül fàjó balhere,alhasba szètsugàrzó fàjdalom,ès hidegràzàs,hànyinger keltett fel,jàrni alig tudtam a fàjdalomtól.

Hànyàs utàn mèg kb 20-25percenkènt sàrgàszöld jelentős mennyisègű sűrűbb màrmàr zselèszerű epèt hànytam egèszen az altatàsig,kb5 óra hossza telt el a műtètig összesen,az orvos azt mondta màr majdnem kèk volt a herèm de mèg èppen menthetőnek bizonyult.Èn

melegvizes fürdővel húztam az időt mielött kihívtam a mentőket, ami nèmi tüneti enyhülèst adott, de utàna rögtön mèg rosszabb lett.

Szóval ha hirtelen fellèpő erős herefàjdalmat tapasztaltok azzonal mentő , sürgőssègi.Mert fogy az idő!

Ne vàrjatok ,ne próbàlkozzatok ilyenolyan módszerekkel mert az idővesztesèget a golyótok bànhatja.

(Am tènyleg pokoli egy èrzès ,túlzàs nèlkül mondhatom )

28/F

2016. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!