Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan rottweiller elfogadna...

Egy kan rottweiller elfogadna "gazdának" egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés

Ahogy bejön a jobb idő, szeretnék egy kiskutyát, és a rottweiller tetszik nagyon, vagy a bullmasztiff.

Félek, nem fogadna el..mármint, hogy egy 163 centi magas 14,5 éves lányt képes lenne elfogadni ? Vagy lekezelne?


Jah és kertes ház, kint lenne a kutyus...tudom hogy szüksége van neki a gazdájára, de anyum bentre nem enged kutyát, maximum kistestűt.


Előre is köszönöm!


2013. jan. 15. 12:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyöknek főleg az első időkben nagyon fontos hogy sokat lehessen a gazdival hogy kialakuljon a megfelelő kötődés. Persze nem mindenki tudja megoldani hogy szabadságot vegyen ki de célszerűbb lenne ha a nyári szünetre hoznátok haza a kicsit hogy rengeteget lehess vele.
2013. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de fél évig nem bírom ki kutyus nélkül...minden nap küszködöm a sírással, mióta elpusztult a pulim. Egy hónapja...


Expresszen néztem pedig...Onnan miért nem szabad?

2013. jan. 15. 13:02
 13/63 anonim ***** válasza:
Mert expresszre jófogása és a többi oldalra szaporítók rakják fel az ideggyenge szocializálhatatlan kutyáikat. Ha fél év múlva kórházban akarsz kikötni mert esetleg a bizonytalan idegállapotú kutyád megtámadott csak akkor ajánlom az online oldalakat. Más persze tenyésztők fajtamentők illetve menhelyek honlapja ott nézelődhetsz nyugodtan.
2013. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem tudunk kiadni több ötvenezret egy kutyusért.

Szeretjük őket, és nem akarunk rosszat, de maxmimum 30000 Ft. amit anyumék engednek....

2013. jan. 15. 13:06
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem éri meg ez a "de nekem most keel kutya mert nem bírom ki" hozzáállást. Egy ilyen nagytestű kutya rengeteg pénzben van. Van 100 ezretek csak a kutyára? Jó minőségű táp kell neki főképp kölyökkorban hogy rendesen kifejlődjenek az izületei különben bajok lehetnek.
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a fajtamentés vagy a menhely. Hidd el hogy nem éri meg lutrizni. Olvass utána. Ha kitűnő vagy át kell hogy lásd.
2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:
Nincs száz ezrünk a kutyára...azért kerestem az interneten. 30-ér már normális kutyusok vannak...a tápot meg a zsebpénzemből megvennénk a legjobbat...
2013. jan. 15. 13:09
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

hát ezért nem szabad ilyen helyekről vásárolni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3882477-torzs..


viszont egy jó tipp

nyáron ill. egyéb szünetekben elvállalsz diákmunkát ( http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. és így meglesz a jó kutyára való. plussz az utolsó hónapban még időd is lesz rá. és büszkén elmondhatod magadról hogy azért a kutyáért te dolgoztál meg. :)

2013. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

Te mit tartasz normális kutyának?

Milyen táppal etetnéd?

2013. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

És ezekről az oldalakról kölyköket tudok keresni?

Nem értek ezekhez a kutyás dolgokhoz nagyon...

Segítenétek?

2013. jan. 15. 13:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!