Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUTYAS ANYUKAK, ti hogy...

KUTYAS ANYUKAK, ti hogy csinaltatok terhesseg alatt, illetve baba szuletese utan?

Figyelt kérdés
Azoktol az anyukakhoz kerdeznek,akik imadjak kutyaikat,hogy mikor terhesek voltatok mit csinaltatok maskepp?mire vigyaztatok leginkabb?tudtatok meg ugyanugy jatszani kutyaitokkal?es a szulesnel,mig bent voltatok a korhazban nem viselte meg nagyon a kutyitokat?es a baba erkezese utan mi valtoztatott?maradt ido a kutyazasra?min valtoztattatok?a kutyi bent lehetett a babaszobaban?stb stb.Minden erdekelne,mert mar elore felek,es erdekelnenek a tapasztalatok!elore is nagyon koszonom!
2013. jan. 8. 20:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Írta valaki, hogy ne ebben a topicban kérdezősködj, de szerintem meg pont jó helyen kérdeztél. Egész más válaszokat kaptál volna a családi kapcsolatok témakörben. Ide kutyások járnak, oda (főleg a teherbeesés részre) meg csomó olyan ember, aki biztos egész másként áll a kutya kérdéshez szülés után. Nekünk kutyásoknak viszont nem az a kérdés, hogyan szabadulhatnánk meg a plusz terhet jelentő kutyánktól, ha már nincs szükség gyerekpótlóra; hanem hogyan élhetnénk harmóniában azokkal, akiket szeretünk, legyen az akár állat, akár ember.
2013. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igy van,epp ezert gondoltam hogy ide irok,mert abban a topikban biztosan csak olyan valaszokat kaptam volna,hogy nem egeszseges baba melle kutya,ugyhogy jobb megvalni tole,stb,stb....az ilyen hozzaallas nem erdekel,es nagyon orulok hogy itt ennyi valaszt kaptam,es biztatobbnal biztatobbakat,nagyon jo erzes olvasni oket,es olyan jo hogy sokan vagyunk kutyasok,akik a baba mellett a kutyuinkat is ugyanugy imadjuk.Mert az ember mikor befogad egy allatot,feleloseggel tartozik erte,nekik is vannak erzeseik,csaladtagok,szeretnek minket,mindent odaadnak ertunk,...
2013. jan. 11. 08:42
 23/24 anonim válasza:

Szia! Terhesség alatt semmi nem változott,csak annyi,hogy leszoktattam arról,hogy az ágyunkban aludjon,azért néha éjjel felmászik a férjem lábához. :-)

Mióta a pici megvan a kutyám felnőtt lett,már nem annyira ugatós,vigyáz a picire és éjjel mindig felkel velem,ha szoptatok. Közvetlen nem engedem közel a babucihoz,és mindig kezet mosok,ha kutyázok. Más nem változott,ugyanúgy imádom a kutyámat,mint előtte,talán kicsit kevesebb időm van rá azóta.

2013. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azért megkérdezhetnéd amott is, kíváncsi lennék milyen válaszok jönnek:)))
2013. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!