Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tud egy kutyaterápiás kutya?

Mit tud egy kutyaterápiás kutya?

Figyelt kérdés

"Csak" ösztönszinten jól kezeli a többi kutyát, vagy képzik is? Ha képzik, pontosan mire, hogyan? A tökéletes szocializáció alapvető nyilván, de azon felül.

Én is szoktam a saját kutyámat segítségként használni, mindenfajta külön képzés nélkül is pótolhatatlan segítség, de érdekel, van-e ennek hatékonyabb módja :)



2013. jan. 7. 19:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ezeket szeminárium nélkül is felismerem :) A tükrösökkel amúgy sem vagyunk egy hullámhosszon, semmi értelme erőlködnünk egymással.

A héten költözik amúgy a második kutyám a családba, többek között erre a célra is választottam, azért gondoltam, hogy utánaérdeklődöm ennek. Szerintem jó lesz magától is, bár egész más típus, mint az idősebb kutyám, sokkal kezdeményezőbb :) Jobban fogja viselni a diliseket, ebben biztos vagyok, főleg, hogy egész fiatal még, és szuper idegrendszere van.

2013. jan. 8. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!