Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tényleg tettetné...

A kutyám tényleg tettetné hogy megrándult a lába?

Figyelt kérdés
Mikor kimentem hozzá játszani egyszer csak sántikálni kezd. Végigvizsgáltam az egész lábát semmi baja. Egy hét után is folytatta ezt elvittem dokihoz. Mindent megvizsgált, átnézett a lábán azt mondta semmi baja. Egyszer az ablakból ránéztem a kutyámra és láttam hogy kergeti a macskát és üget az udvaron SEMMIBAJJALL. Mikor kimegyek hozzá csak akkor csinálja ezt!!! A szomszédom is kiszokta vinni az ő kutyájával sétálni a kertbe és szerinte semmi baja mert együtt megkergették a galambokat. Egyszer gondoltam kiteszek egy kamerát: akkor láttam csak a lábának SEMMI BAJA!!! Futkos az udvaron kergeti a szomszéd macskát!!! De ha kimegyek hozzá megint kezdi a "sántítást". Ez azért lehet mert mikor sántítgat tudja hogy megmasszírozom a lábát, a szokásosnál több és márkásabb kaját kap?

2013. jan. 7. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Most nagyon mosolygok :)))

Nem tudom egyébként... lehet, hogy rájött arra, hogyha teszi a sántát, akkor több odafigyelést, simogatást, masszírozást kap.. :))

2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, a kutyák nem hülyék
2013. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Simán tettei, ha foglalkozol vele ilyenkor, de ha nem veszel róla tudomást abba hagyja.

nekem van egy huskym, és régebben csinálta, remeg, mintha fázna, még a fogait is kocogtatja, de csak akkor ha kint voltam, és én is ugyanígy kilestem, hogy akkor is, amikor nem vagyok ott, és akkor semmi baja, de amikor ott voltam elkezdte. (én ilyenkor behoztam a házba, meg törölgettem, meg dörzsölgettem, hogy felmelegedjen) úgyhogy lebukott, azóta felőlem fázhat, nem hiszek neki!:D amúgy is husky...ne akarjon ennél jobban beetetni;) de, amióta figyelmen kívül hagyom, hipp-hopp elmúltak a fázási rohamai.

2013. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 7. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Az extra törődésért mit meg nem tesznek a kutyák :D
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!