Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt tényleg mindenki a legdrág...

Itt tényleg mindenki a legdrágább tápot adja és napi legalább 3-4x sétáltatja (össz.3-4 órát) a kutyáját?

Figyelt kérdés

csak a válaszokból ítélek. a házi koszt nem olyan jó? és aki ennyit sétál az mikor dolgozik, tanul, gyerekezik?

nem kötözködésből kérdem, csak érdekel ki hogy oldja meg ezeket.

ja és még nincs kutyám csak tervezem.


2012. dec. 30. 22:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Itt mindenki a tökéleteset írja magáról :D:D Nehogy elhidd nekik.
2012. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%

első vagyok, nálunk házikosztot eszik a kutya, néha tápot, és nem drágát

Heti 4x-5x visszük sétálni akkor is fél órára, mivel van egy hatalmas udvara.

2012. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Nálam ís házi kosztot kap a kutya. Érdekes, így is elélnek 15 évet. Németjuhászokat tartok.
2012. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Tápot tényleg a legjobbat. Bár sokak szerint nem az a legjobb, de nekem a tenyésztő ezt mondta, ehhez ragaszkodom. De kapnak ezt-azt még mellé, úgyhogy az egyiknek épp fogyóznia kellene :) nekem a párom viszi ki őket reggel, max 15 perc. Délután kettő körül én megyek ki velük egy órára, este meg közösen a férjemmel, fél-háromnegyed óra. Hétvégén egyszer igyekszem beiktatni egy nagy egynapos kirándulást. És nem, nem tökéletesek a kutyáim. De most nagy újévi fogadalomként tényleg szeretnék kicsit több fegyelmet, mert akarok egy harmadik kutyát, és ahhoz már tényleg igazi csapatszellem kell ;) szóval nem vagyunk tökéletesek, de szerintem a legrosszabbak se.
2012. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez is lassan gyakori kérdés lesz, a válasz pedig ugyanaz: nem.

A többség középkategóriás táppal etet, ahogy azt a tápos kérdéseknél egyértelműen láthatod. A 3-4 séta lakáskutyákra vonatkozik, és nem 3-4 óra, annyi csak a legdurvább munkakutyáknak kell. Egy 1-2 órás nagy séta olyan aktivitással, amit a kutya igényel, meg lakáskutyáknál még 2-3 egészségügyi (pisi-kaki), és mindenki boldog.

2012. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Ezen mindig elképedek, hogy 'van egy hatalmas udvara'. Mutasson már valaki nekem egy olyan kutyát, amelyik egymaga fel-le szaladgál az udvarban csak úgy. Amúgy nem a legdrágábbat kapják, de viszonylag drágát, és az a vicc, hogy havonta 400 forinttal kerül többe így, mintha az olcsó sz.rt kapja, mert sokkal kevesebbet kell adni belőle. És naponta 3-4x nem sétáltatom, mert van udvaruk, de kétszer igen. Amíg lakásban laktam 3 vagy 4 séta volt, abból 2 párperces egészségügyi. Én sem szeretem tartogatni a pisit, akkor nyilván nekik sem jó.
2012. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
És hogy hogy jut időm? Munka, suli után nem fekszem le a tévé elé szappanoperát nézni, nem szépítkezem órákig munka előtt, ha hajnalban kelek, hanem inkább kiviszem őket. Lehet, hogy nincs rajtam smink, de a kutyáim legalább nyugiban pihennek, míg nem vagyok otthon. Minden csak szervezés kérdése.
2012. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%
Akkor mutatok tessék az én kutyám. Egész nap szaladgál, mivel van körülöttünk szomszéd, meg mi is járkálunk, mindenhol van érdekesség, és ide-oda futkos egész nap.
2012. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Akkor te vagy az első, akinek a kutyája az udvarban szaladgál magától, gratulálok:)
2012. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
36%
Hát, nem én vagyok az első. Normális kutya érdeklődik minden iránt, és odafut. Vagy nálatok nincs szomszéd? Hogy odafusson?
2012. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!