Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik pici méretü kutyust...

Melyik pici méretü kutyust ajánlátok lakásba?

Figyelt kérdés
Kutys válsaztas elött vagyok:)Van egy 5 éves kislányom is.Amik között gondolkozom nagyon:csivava,yorki,havanese és bolognese...AZ lenne a kerdesem melyik amelyik kevésbé ugat (tudom hulye kerdes,de ha esetleg egyeduk hagyom par orara nem ugatja fel nagyon a házat:))) ).illetve jobban tanithato...nem tudom eldönteni melyiket vegyem:))))Segitsetek:)érvek és ellenérvek:))

2012. nov. 17. 14:27
1 2
 11/13 Dönci91 ***** válasza:
szoktatás kérdése az egész de a terrierek robbanékonyabbak...szerintem shi-cu is nagyon jó lenne nem azaz izgága és türelmes de a francia bulldog is ilyen jobban bírja a gyerekek nyúzását.nekem yorkim van és nincs gond a gyerekekkel.de bármilyen fajtát választasz a gyereknek tudnia kell,hogy nem egy plüssmacival játszik!!!egyik kutya se szeretni ha játékszernek nézik,legyen szó bármilyen fajtáról! :)
2012. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Bolognese mellett maradok,és most rábeszéltek a kislány kutyusra(mert a kisfiu összepisili a falat butorokat,és kezelhetetlenebbek)ezt mondtak többen....Most mar csak a föbérlőm kell rábeszelni,sajnos nem akarja megengedni,pedig nem keveset fizetunk:(
2012. nov. 21. 19:22
 13/13 anonim ***** válasza:
sokan rosszat írnak a csivavákról ez nem igaz , ha ismer és szeret akkor egy igazi kis tündér.igaz egy kicsit macerás de megéri mármint nekem .
2012. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!