Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen együtt élni egy bichon...

Milyen együtt élni egy bichon bolognese kölyökkutyával?

Figyelt kérdés
6 hetes bolognese szuka kutyát vásároltunk, de még nincs tapasztalatunk a kutyák tartásával kapcsolatosan. Elolvastam néhány leírást a fajta, de úgy általában az összes kutyafajta tartásáról. Mire számítsak egy ilyen fiatal kiskutyánál? Mennyi idő alatt lesz szobatiszta? Normális az, hogy egész délután pihen? Mit játszik szívesen egy ilyen kutyus? Jó az, ha sokat simogatjuk?
2009. júl. 11. 16:53
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Köszi, igazából én is sokat hallok róluk mostanában, hogy fulladnának bele a pénzükbe már bocsi a kifejezésért, de ez szerintem állatkínzás!

Szerencsére a kicsi játékos, vidám, de félős, hisztis, viszont hihetetlenül ragaszkodó és szeretetigényes.

Én igazából csak tenyésztőtől vennék kutyát, bárcsak rajtam múlt volna...

Utálom a szaporítókat, és gyanús is volt ez az állítólagos tenyésztő, de nincs még olyan nagy tapasztalatom...

2009. aug. 2. 07:25
 22/42 anonim ***** válasza:
Képet tudsz felrakni? Légyszi:)
2009. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Bocsi de még elég tapasztalatlan vagyok nemrég regisztráltam...ha el tudod mondani h hogy kell képet feltenni szívesen teszek fel akár többet is mert sok kép van róla...
2009. aug. 2. 20:48
 24/42 A kérdező kommentje:
Vagy ha megtudod adni az e-mail címed oda szívesen elküldöm a képe(ke)t:)
2009. aug. 2. 20:49
 25/42 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu

Ide tudsz képeket feltölteni, aztán csak linkeld be ide:)

2009. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
2009. aug. 3. 12:55
 27/42 A kérdező kommentje:
2009. aug. 3. 12:56
 28/42 A kérdező kommentje:

Az első képen 6 hetes, a másodiken pedig 9 hetes.

Fajtatiszta szerintetek?

2009. aug. 3. 14:26
 29/42 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon édes:)

Nekem fajtatisztának tűnik.

2009. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos:) Szerintem lehetne egy picit göndörebb a szőre, így inkább havanesenek tűnik, de lehet később begöndörödik.

Ezek mind bolognese kölykök, és göndörebb a szőrük:

[link]

De most már tényleg csak az számít, hogy egészséges legyen!

2009. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!