Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy harcban?

Melyik nyerne egy harcban?

Figyelt kérdés
Német dog vagy, Közép ázsiai juhászkutya ? nem ez alapján akarok választani csak puszta KIVÁNCSISÁG!
2012. júl. 4. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

Pedig a komondor a 16 óriás fajta egyike. Lehet, hogy szukát láttál. És persze vannak kisebb méretű komondorok, 65-70centis marmagassággal és 42-45kg-al.

Mint ahogy én is láttam már 80cm alatti német dogot, sőt, ír farkast is...

2012. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
Én a német dogot egy nagyon szép, de filigrán kutyának tartom. Majdhogynem agár alkatú, csupán fejük más. No és persze hiányzik belőlük az agarakra jellemző robbanékonyság és gyorsaság.
2012. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
szerintem egy német dog nyerne. van két barátom az egyiknek német dogja van (3éveskan) a másiknak KÁJ(5éveskan) és maguk között is azt beszélik hogy erősebb a dog!
2012. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
a dog nyerne! EZ NEMIS LEHET KÉTSÉG
2012. júl. 5. 13:00
 55/65 anonim ***** válasza:
a Dog erősebb kutya mint a KözépÁzisai!
2012. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Jónapot! lassan 7 éve foglalkozok Közép-Ázsia Juhászkutyákkal. de az eszemre halgatok és nem a szívemre, a Német dog nyerne.
2012. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
a német dog erősebb kutya ,mint a kÁJ
2012. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:
nagyon jókat kacagtam a dog pártikon:) de az egész egy nagy hülyeség...én szeretem a dogot, de legyünk kicsit belátóbbak...a KÁJ egy teljesen más kategória. A dognak addig lenne esélye, amíg földre nem borul(durván fél perc), és most jöhet a sok sav, kemény kutya a dog, ez nem is vitás, de ezekszerint ti még nemláttatok kájt harcolni...voltam szemtanúja, hogy dog és káj játéka egy kicsit eldurvult(ez annyiban ki is merült, hogy a káj felborította és elkezdte tépni...mikor leszedték róla a kájt, abban a pillanatban a dog elpucolt nyüszítve...) egy kicsit nézzetek utána, mennyetek ki nézzetek meg pár kájt, és utána próbáljátok ezt eröltetni...minden bizonnyal hülyének fogjátok magatokat érezni. A KÁJ, farkasokat,medvéket párducokat tép szét, miközben a nyájt védi, ezzel szemben a dog nagyon nagyon régóta öleb/szobakutya míg a káj mai napig végzi a feladatát...egy jólképzett edzett kájjal szemben esélye sincs(de egy képzetlennel szemben se lenne sok, mert a vérében van... a harcmodora meg egyezik a kangal-éval.(mellesleg a kutyuskám 81cm marmagas és 67kg)
2014. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim válasza:
ja igen, és szóba hoztátok itt a rottweilert...nem is lehet összehasonlítani a kájjal vagy doggal...
2014. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Azért KÁJ-ok farkasokat nagyon ritkán tépnek szét és ha igen, akkor is 1 farkast 4-5 kutya.

Medve és párduc ellen pedig esélyük sincs.

A többivel egyet értek.


Nekem a kutyaiskola vezető mesélte, hogy egyszer Bécsben kutyakiállításon egy német dog nekiment egy komondornak. A komondor fél óra múlva a ringen állt nyugodtan és a bírók vizsgálgatták, a német dogot pedig éppen próbálták összevarrni az állatorvosnál.

A német dognak túl magas a súlypontja, könnyen billen. Játék közben is kitérnek egy vehemens, robusztus pásztorkutya elől, különben esnek-kelnek.

2014. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!