Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy harcban?

Melyik nyerne egy harcban?

Figyelt kérdés
Német dog vagy, Közép ázsiai juhászkutya ? nem ez alapján akarok választani csak puszta KIVÁNCSISÁG!
2012. júl. 4. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:

szertintem a Német dog nyere

1 dognak még a harapása is nagyobb a KÁJnál,testömege is nagyobb

2012. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:

A KÁJ robusztusabb és temperamentumosabb. A német dog egy teljesen nyugis nagyra nőtt társasági kutya. A KÁJ egy pásztorkutya. Vadállatok (farkas, medve, párduc) ellen védi a nyájat.


Amúgy én szívesen összefutok veled valahol, a kutyám nem agresszív, csupán domináns, de bármikor leállítom, ha kell. Kicsit összeeresztjük őket játszani, meglátod hogy fog borulni a Dogod jobbra-balra, aztán néhány ilyen esés és földönfekvés után már inkább ki fogja kerülni a kutyámat. 3 doggal is játszott már, mind a 3 kitér már az útjából és nem akar birkózni egyik sem, inkább csak kergetőznek emiatt. Az egyik elég nagyot nyekkent egyszer, mikor a kerítésnek lett lökve játék közben.

2012. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
Mivel mind a kettő molosszer ősökkel rendelkezik, a harapásuk közel azonos. A KÁJ egyszerűen keményebb fából van faragva, hiába a nagyobb súly a Dog részére, annyival nem nagyobb az a tömeg (5-15kg), viszont cserébe sokkal lomhább és esetlenebb.
2012. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
egy Dog egyátalán nem estelen kutya, és nem lomha ! a harapása az biztos, h nagyobb mint a KÁJ nak ezt egy kutyaoktató mondta nekem. az viszon biztos h erősebb és keményebb kutya mint a KÁJ
2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
az előző válasszal eggyet értek, szerintem is erősebb kutya a Dog!
2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
A dog sok esteben egy szelíd óriás! AZ EMBEREKKEL!! nem pedig egy másik idegen kutyával szemben! nagyobb a testömege is temperamenusosabb is. úgy vélem ,hogy a Német Dog biztos nyerne!
2012. júl. 5. 11:46
 27/65 anonim ***** válasza:
nagyon kiegyenlített. de szerintem ,hogy ha 100Dog vs KÁJ csata lenne akkor 51 Dog győzelem 49KÁj győzelem. kicsit erősebb kutya a Dog ,mint a KÁJ.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:

a német dog nyerne

az én dog-om még a nagy kanrotit is megfogta másfél évesen.

2012. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy a német dog gazdik többen vannak és erősebbek, úgyhogy ők győztek! ;)
2012. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
:))
2012. júl. 5. 12:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!