Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy harcban?

Melyik nyerne egy harcban?

Figyelt kérdés
Német dog vagy, Közép ázsiai juhászkutya ? nem ez alapján akarok választani csak puszta KIVÁNCSISÁG!
2012. júl. 4. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
10%
szerintem egyik sem egy nagy harci kutya! mivel a KÁJ az juhászkutya nem harcra termett:D a német dog igaz hogy hatalmas nagy kutya de ő sem hiszem, hogy vérengző felevad lenne! de ha azt nézzük h egy Dog marmagassága kb. 100cm és 60+ kg akkor szerintem egy dog nyerne:D
2012. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
szerintem is !
2012. júl. 4. 22:33
 3/65 anonim ***** válasza:
attól ,hogy mindkét fajtának vannak szelidebb egyedei attól ez a két fajta 80%ban jó házörző és nemmenne el egymás mellet két kan ! de a válasz egyértelmű hatalmas erő van a Német dogban , és biztos hogy ő nyerne
2012. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
hülye a kérdés. az lehet hogy egy közép ázsiai kan legyűrne egy német dog szukát ,de egy kan vs kan vagy szuka vs szuka meccsen biztos h a német dog nyerne.
2012. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
Nekem volt KÁJ-om is meg Német dog is ! a Német dog jobb házörző volt éberebb volt ,mint a KÁJ. nagyon nagy meccs lenne az biztos. ha mind kettő kutya kellő képpen futzattva,eddzetve van akkor aztmondom ,hogy a német dog nyerne !
2012. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet. A német dog egy szelíd óriás, a KÁJ viszont egy született gyilkológép. Szerintem 1 percen belül kivégezne egy német dogot.
2012. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
attól hogy szelíd egy másik kutyával szemben nem lenne szelíd a dog! megenné a közép ázsiai !
2012. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
87%

közép ázsiai

egy német dog kb 85 kg

káj 70 kg

de német dog kicsit esetlen

közép ázsiai meg medvék,farkasok elő védte a nyájat...

valahol még most is

2012. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
sziasztok!csak kiváncsiságból jöttem ide olvasni a válaszokat. de akkor már leíroma a véleményem! a Német doggal régen vaddisznóra és tigrisekre vadásztak! nem is csodálkozik rajta az ember! Viszont a KÁJ al pedig medvére mentek, nos elég érdekes lenne összeereszteni őket. mindkettő hatalmas erővel bír de egy Német dog nyerne!!!!!
2012. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű ,hogy a német dog nyerne! .nekünk volt Német dogunk! egy igazi szörnyeteg volt! biztos hogy erősebb egy KÁJ nál
2012. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!