Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el, hogy /újra/...

Hogyan érjem el, hogy /újra/ álljon a füle?

Figyelt kérdés
5 hónapos óriás snaci kutyusról van szó. 1 hónapja még szépen megvolt a füle formája -vágatlan fülű- ('button shape', tehát feláll, és a füle vége visszahajlik- snacis), de el kezdett fogzani, és teljesen lekonyul neki, oldalra áll, a porc ami eddig tartotta, olyan mintha elgyengült volna, és összecsulkik. Most -1hete- szed GF 600-at, felragasztani nem lehet neki, ahhoz túl nagy a füle, nem bírja a tapasz. Vagy majd visszaáll magától? Esetleg szedjen valami más vitamint?
2012. jún. 5. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ő fülükről nem vágják le a szőrt?

Egyébként minden bizonnyal vissza fog állni, amint véget ér a fogváltás:)

2012. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dede, le is van neki :)
2012. jún. 5. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az vissza fog állni
2012. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magától? Nem kell rá semmi? Mert mint írtam, olyan, mintha meggyemgült volna a porc, a ragacs sem tartja meg, akkora ;).
2012. jún. 5. 15:53
 5/10 anonim válasza:
Nekem a barátnőm azt mondta hogy ha sokat simogatod a kutya fülét akkor a porcok összetörnek ami nem fáj a kutyának csak a füle lekonyul és kajlafüle lesz a felálló helyett. Ha nem csináltad akkor szerintem vissza fog állni. Ha meg nem nézd a jó oldalát ha elveszik könnyen felismered az utcán. Aggodalomra semmi ok.
2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a vágatlan fülű snaicnak nem áll fel a füle, sőt az a szép, ha a fejhez simul. Ezt ugy szokták elérni, hogy az álla alatt a két fület összeragasztják.
2012. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem simul sehova, és a sncaiknak olyan a füle, hogy a töve feláll, a 3/4e pedig onnan konyul vissza. Viszont ő snaci keverék, és eddig úgy állt, hogy a fele felállt, és a fele konyult vissza. Most viszont olyan, mintha meg lenne gyűrődve, és oldalra konyul... De akkor remélem vissza áll, ha meg nem, akkor ez van ;).
2012. jún. 5. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Használj inpotencia növelőt :D
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hidd el, ezt a fogváltás váltja ki:)

Az új, kinövő csontfogak hirtelen sok kalciumot vonnak meg a szervezettől, emiatt konyult le a füle. A legtöbb álló fülű kutyánál ez van, amikor váltja a fogait. Ha már korábban állt, akkor vissza fog állni magától.

2012. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönm, akkor megnyugodtam ;)
2012. jún. 6. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!