Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam?

Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit vegyek.Amstaffot vagy yorkshire terriert.

Az amstaff 2hónapos a yorkshire másfél éves.Mind a kettő kan kutya.Egyszerűen nem tudok dönteni.Segítsetek!


2009. máj. 25. 15:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én elfogult vagyok,mert nem szeretem a yorkikat ahogy a sztafink sem:D így ezzel el is árultam melyik kutyát válaszd,ha már volt ilyen kutyud nem kell bemutatni. a gyermeked mellé simán ajánlom,legalább 1ütt nőnek meg,védeni fogja! de van egy érdekes történetem van egy barátom és neki volt egy sztafija a nővérének meg született kisfia és a kisfiu úgy tanult meg járni h a kutya hátába kapaszkodott felállt és a kutya lassan piciket lépet előre h a gyerek tudja követni,vigyázott rá kutya!:D még lehet ti is így "járnátok" szia
2009. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!