Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam?

Melyik kutyát válasszam?

Figyelt kérdés

Nem tudok mit vegyek.Amstaffot vagy yorkshire terriert.

Az amstaff 2hónapos a yorkshire másfél éves.Mind a kettő kan kutya.Egyszerűen nem tudok dönteni.Segítsetek!


2009. máj. 25. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben az Amsaffot választanám ő még fiatal könyebben tudod magadhoz nevelni, nem mondom hogy a Yorkit nem tudnád de őt már nehezebb lenne.
2009. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Hú eléggé különbőző típusú kutyák. Én kölyök kutyát ajánlanék, az jobban hozzád tud ragszkodni, mint egy felnőtt állat, habár ha kezdő kutyás vagy, és nem akarod a kiskori rosszaságait elviselni inkább felnőtt. Mihez kellene a kutya? ha csak egy szoba kutyát akarsz akkor yorki, ha egy keményebb kutyát, akit persze kemény kézzel kell fogni, akkor az amstaffot.
2009. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ez több dologtól is függ?

Először is, neked melyik tetszik jobban? Melyik fogott meg külsőre és melyik belsőre?

Panelba vagy kertesbe laksz?

Van másik kutyád vagy más állatod?

Te szeretnéd megnevelni?(az amstaff esetében)

Van időd/pénzed gondozni a yorki szőrét és néha kozmetikába vinni?

Remélem válaszolsz ezekre és akkor megtudom mondani, hogy szerintem melyik lenne a jobb. :)

2009. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi, a "?" helyett "!" :$
2009. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is az amstaffot választanám, egyrészt mert még tudod neveli, másrészt szerintem sokkal szebbek a nagytermetű kutyusok:) Bár ez attl is függ, hogy hol lakna lakásban vagy kertes házban?
2009. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt már Amstaf kutyám szintén kan volt úgy,hogy tudom milyen nevelésbe kell venni.Ő szobatiszta volt és sokat volt vele foglalkozva.Amúgy kertes házba kerülne.Van egy németjuhász kan kutya,de már 12-13éves.De van egy 5hónapos babám akit szintén figyelembe kell venni.Aki lassan majd járni fog tanulni.Szóval ezért sem tudok dönteni.
2009. máj. 25. 16:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kertes ház és nem tudsz dönteni akkor mindkettő nem lehetne?
2009. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha mindkettőt megvenném az igen nagy kiadás lenne.Annyi pénzem meg nincsen. :(

De segíthetnétek dönteni,mert ezen a 7en el kell hoznom az egyiket!

2009. máj. 25. 17:02
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben a staffot választanék, pláne gyerek mellé szerintem ideális,ha rendesen megvan nevelve,de mint írtad neked már volt, így szerintem semmi gond nem lenne. Ha a yorkit választod akkor vigyáznod kell majd, hogy a baba ne bántsa, mivel ezek apró termetű kutyák, könnyen sérülést okozhat a baba neki (pl. ha már járni tanul) így hamar megtörténhet a baj. Én inkább a staffot választanék.
2009. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

3. vagyok.

Akkor szerintem is az amstaff legyen. :)

2009. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!