Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 13 éves lányhoz való egy...

Egy 13 éves lányhoz való egy beagle?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

No hát, ha anyukád kiképző, miért nem őt kérdezed?

A kutyákat nem korhoz kötik, hanem érettséghez, temperamentumhoz, meg egy csomó olyan dologhoz, amit nem lehet számokkal kifejezni. Ha ismered a beagle-t és úgy érzed, passzolna hozzád (és anyukád is megerősíti), meg hogy tudsz vele foglalkozni eleget, akkor hajrá, de ezt ne kelljen már egy kiképző lányának elmagyarázni :D

2009. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
gondolom azért kérdez itt ez a lány h kívül állók tanácsait is meghalgassa,lehet az anyukájának nem volt még dolga ezzel a fajtával(bár ez most hülyeség,mert nagy divat) de kiváncsi beaglések válaszára! am én ebben nem tudok segíteni nem igazán rajongok értük én tapasztalataim alapján kezelhetetlenek(ismerőseimnek van,meg a kutyasuliban) szia
2009. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem imádná én is 13 vok és lány és imádom a beaglem. Szerintem lazán hiszen annyira imádni való kutyák.
2009. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
én 9 voltam amikor megkaptam a beagle-m, 10 amikor a 2.at. és nagyon jól el voltunk együtt szóval szerintem simán.
2009. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A beagle nevelhető...a 1. nem olvasott a fajta után. A beagle egy nagy gyerek, nem szabad minden apró dologért megszidni, és akkor nevelhető lesz. Tökéletes választás! Ismerek egy 12 éves lányt, akinek egy 4 éves biagleje van, és nagyon okos. Szóval vehetsz olyat neki..
2010. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy beaglem már 5 éves de most is nagyon gyorsan tanul.A beaglet pont gyerekek mellé ajánlják mert nagyon türelmes és egészséges fajta nagyon kevés betegség van amit elkaphat.Hűséges és igaz hogy hajlamos a szökésre de ez ösztön mikor nyomot követ kizár mindent .Egyszerűen meg kell rá tanítani hogy olyankor rád figyeljen.De nem támad és nagyon sok mindent kibír.Én mindenképpen azt ajánlom.
2010. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Szerintem nem annyira ideális.

De ne pont ösztönös vadászkutyával kezdjen.

Pl. egy hűséges Németjuhász sem rossz.

Én Német juhászkutya párti vagyok.

2010. ápr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már kisebb gyerekekhez is illik, nagyon gyerek/emberszerető kiskutya, okos, gyors, ügyes és annyira édes! A kutyasétáltatást még külön élvezni is fogja érdekes dolgokat tud csinálni! :))
2010. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
végülis hogy döntöttél?
2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
jófej kutyák, szeretik a gyerekeket, szó szerint egyfolytában játszanának.. de csak akkor vegyél, ha nem csak két hétig foglalkozol vele, mert tényleg rengeteg törődést és szeretetet igényel.
2010. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!