Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 13 éves lányhoz való egy...

Egy 13 éves lányhoz való egy beagle?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább elsőre egy könnyebben nevelhető kutyát ajánlanék, de ha jól ismered a fajtát meg általában a kutyákat és nem feltétlenül szeretnél egy tökéletesen engedelmes kutyát, akkor igen.
2009. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem az első kutyám lesz,már volt egy foxim.A kiképzése pedig nem gond,anyukám kutyakiképző.
2009. máj. 20. 13:47
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

Mert már így megy, hogy kihez milyen kutya való...? Hogy érted, hogy megy-e a hajad színéhez?

Bocs, de szerintem inkább érzelmi alapon válassz állatot, ha szereted a kutyust, miért ne lenne hozzád való?

2009. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Én értem hogy érted. Nekem 2 van 15 évesen. Az első 13 évesen volt. Én egy kicsit nehezen birok velük. A lány kutyákkal könnyebb. Ha anyukád kiképző, akkor viszont nyugodtan legyen beagle-d.
2009. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
13.50-es: úgy érti, hogy mennyire bír majd vele, nem mindenkihez való minden fajta kutya.
2009. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

13:50 : Nem úgy értem,hogy a külleme megy e hozzám.Istenem.Már annyira elegem van az ien emberekből akinek rögtön ez jut az eszéne.


a többieknek pedig köszi a választ :)

2009. máj. 20. 14:23
 7/21 A kérdező kommentje:
eszébe*
2009. máj. 20. 14:23
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

a lányom 13 . berni pásztora van. imádja.

és erősíti is :)

nem kötekednek a fiuk,mikor egy 45 kg-os bernivel sétál .

a beagle egy okos kutya ,viszont anyud lehet,hogy jobban ért hozzá mint mi!

ami nem való hozzád : ???????????

komondor ? cseh farkas ? te tudod mit akarsz :)

gondolom ,már eldöntötted,és csak visszaigazolást akarsz,hogy jól döntöttél-e ?

igen . hiszen , a te kutyád lessz !

2009. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Ha anyukád kutyakiképző, miért nem őt kérdezed meg?

Régen nem kérdezgettünk ilyen hülyeségeket, "illik-e hozzám a kutya"! Aki szereti az állatokat, az nem azt nézi, hogy milyen fajta. De valószínűleg te ezt nem érted.

2009. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Jujj én is 13 vagyok lány és nekem beaglöm van :) egy éves és nagyon imádom!Én ez allatt az 1 év allat egyszer se vittem kutysuliba és kutyaoviba és olyan de olyan okos hogy csak na 1 nap alatt megtanul mindent (és nem túlzok eskü).Viszont ha makacs kedvébe van akkor elég nehéz rávenni,hogy itt a tanulás és akkor eltarthat 2-3 napig is,de egyépként sétánál nem húz egyáltalán meglett neki tanítva(kicsit későn 6 hónaposan,d emegtanuéta egy idő után) viszont ha elengedem nagyon nehéz megkötni megint szóval csak olyan helyen engedem el mint például elhagyatott telek,lődomb(ami már nem működik) mező meg ilyenek!Én csak ajánlani tudom,viszont picinek nagyon vigyázni kell mert nagyon makacs lehet majd nagy korába!Ja és annyi energiája van,hogy csak na!Nagyon szereti a gyerekeket viszont Engem nagyon véd (pl.: Tegnap este egyedül voltam itthon és már sötétvolt néztem az ablakból(télikertből),hogy leeset egy faág felpattant és ment megnézni,aztán kimentem és elment valak iaz ajtó előtt ugatot,aztán kb 9-10 óra lehetett jöttek haza anyuék és ugy megugatta a kutyám (nem harap csak ugat)hogy anyu megijedt hogy beszökött egy kutya :) aztán megérezte a szagot és farok csoválva ment oda!Imádom,és az a legrosszab hogy rossz ami leesik (mondjuk törcsi)azt viszi elfele,szóval ami a földön van azt a magáénak tekinti(a szárított nem szedi le :))na és néz a boci szemével és hátra dobja magát és nem tudom leszídni szóval ez apu/anyu feladatta persze ha nagyon rosszat csinál akkor én is leszidom,de nagyon nehéz.

Szerintem ne hagyd ki a beaglet :)

Majdírd meg,hogy hogy döntöttél!

2009. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!