Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öcsém sokszor azzal szórakozik...

Öcsém sokszor azzal szórakozik hogy bekeni valami irritálóval Morzsika orrát (borssal kölnivel) elveszítheti a jószág a szaglását?

Figyelt kérdés
gyakran megcsinálja és neveti hogy prüszköl nyáladzik. azt hallottam hogy ezzel a szórakozásával el is veszítheti a szaglását az állat. igaz ez?
2009. máj. 8. 14:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%
az irodalom és nyelvtan 99%ban ugyan az a tanár!!! igy mondhatom azt h irodalom tanár!!! mint ahogy érettséginél is a 2 tantárgyra is 1 jegyet kapsz!!! na akkor ki is az aluliskolázott??? jah és most mibe is tudsz belekötni???
2009. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

"az irodalom és nyelvtan 99%ban ugyan az a tanár!!!"

Ebbe:D Mert ennek a mondatnak k*rvára nincs semmi értelme:D

2009. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Fejezzétek már be :) és inkább kérdésre válaszoljatok,azzal többet segítetek :)
2009. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%
van értelme csak te ilyen csökkent képességű vagy és nem bírod értelmezni!!! írhatom másképp is " az irodalom és a nyelvan tanár 99%ban ugyan az a tanár"!!! na a mondat jelentése nem változott cska neked biztos a szájbarágós szöveg kell h megérts valamit!!!LOL én már válaszoltam egyszer csak nem birom az ilyen "embereket" akik belekötnek egy hibába, de választ nem bírnak adni mert nem tudnak hozzászólni a témához!!!
2009. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
36%
Már írtam hogy lője fejbe az öccsét, ez szerinted nem válasz?:D Talán te konkrétan a kérdésre válaszoltál, hogy elveszítheti-e a kutya szaglását? Szerintem nem. Te aluliskolázott b*rom:D
2009. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!