Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öcsém sokszor azzal szórakozik...

Öcsém sokszor azzal szórakozik hogy bekeni valami irritálóval Morzsika orrát (borssal kölnivel) elveszítheti a jószág a szaglását?

Figyelt kérdés
gyakran megcsinálja és neveti hogy prüszköl nyáladzik. azt hallottam hogy ezzel a szórakozásával el is veszítheti a szaglását az állat. igaz ez?
2009. máj. 8. 14:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
sok okostojás! bántjátok szegényt h miért hadja,az megsem fordult a fejetkebe h akkor csinálja a tesója mikor ő nincs ott!?! am visszavágnék a tesódnak!!! mást nem nagyon tudsz vele mit csinálni gondolom szüleidnek ha szólsz leszidják de idővel megcsinálja megint mert ez neki poén!!! szal vágj vissza(ami fontos neki amit szeret,vagy amire a legérzékenyebb azzal találj ki valamit):D:D:D:D
2009. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Hadja? Az milyen szó? Tudod te okostojás (hogy a te szavaiddal éljek), azt úgy kell írni hogy hagyja. Na ennyit rólad:D
2009. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%

Ti komolyan többre tartotok egy nyomorék korcsot, mint egy EMBERT? Hát megáll az ész.. és ilyen lények vesznek körül. Merthogy akik itt válaszoltak, azokat csak erős túlzással lehetne emberi lénynek nevezni.

Arra nem gondoltatok még, hogy még kisgyerek? Hogy fiatal?


Hát no comment..


Headshot mindnek. Minimum.


Amúgy én voltam az, aki mindenkit leszavazott ((:

Előre is köszönöm a viszonzást.

:*

2009. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%

Édes utolsó válaszoló!

Attól hogy még fiatal, NINCS SZÁJA? Nem tud szólni a szüleinek? És én spec többre tartom a kutyámat, mint akárki mást. Nem véletlenül mondják, hogy a kutya az ember legjobb barátja, ezek szerint valaki nem ember...és azok nem az állattartók és állatbarátok :)

2009. máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Én is sokkal többre tartom a kutyáimat (ás más kutyáját is), mint embertársaimat. Pont az ilyenek miatt mint az utolsó előtti válaszoló! A kutyák nem kétszínűek, nem használnak ki, és nem nézik mennyi pénzed és milyen kapcsolataid vannak. Na erről ennyit!
2009. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
31%
kommented nincs de egy hibába beletudtál kötni VAGÁNY!!! nem dísznek van ott a kérdés hanem azért h válaszolj,mivel gondolom jót írtam magadra vetted az okostojás kifejezést,primitv vagy!!! tehát játszunk ócsárolósat ha akarsz,de eddig én vezetek pancser!!!vagy lehet már előttem hozzászóltál valami "okosat" és ezért megsértődtél!!!:D:D:D most pedig kapd fel a vizetörjöngj és kezdj el leoltani,míg én nevetek addig te tombolj:D:D:D mert ez lesz gondolom ez most fáj!!!
2009. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Én is ugyanúgy nevetek nyugi:D Ilyen buta barmokkal, mint te vagy nem kezdek el veszekedni. Te aluliskolázott majom:D
2009. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Ja és hogy ismét belédkössek, ez milyen szó: vizetörjöngj?:D
2009. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
43%
de nagy kaland h nem nyomtam spacét,ettől nem vagyok aluliskolázott,nem helyesírási versenyre jöttem itt nem ez a lényeg!!! barom meg az aki itt veri a f.szát arra h ki milyen pontatlanul ír, VÉLETLENÜL és választ pedig nem ad a kérdezőnek!!! gondolom most vissza írsz pedig te nem veszexel velem!!!:D:D:D ezzel már is meghazudtolod magad,de remélem most is lesz valami hibám h beleköss mert,irodalom tanár vagy meg ennyit tudsz!!!:D:D
2009. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%
Egy irodalmom tanár nem fog belekötni a helyesírási hibába, max a nyelvtan tanár:D
2009. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!