Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öcsém sokszor azzal szórakozik...

Öcsém sokszor azzal szórakozik hogy bekeni valami irritálóval Morzsika orrát (borssal kölnivel) elveszítheti a jószág a szaglását?

Figyelt kérdés
gyakran megcsinálja és neveti hogy prüszköl nyáladzik. azt hallottam hogy ezzel a szórakozásával el is veszítheti a szaglását az állat. igaz ez?
2009. máj. 8. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Lődd fejbe az öcséd ha ekkora barom! Rátok kéne hívni az állatvédőket!
2009. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Kend be ilyenkor az öcséd orrát is, bár én emellett még el is verném. Meg ha ilyen kis hülye akkor nem ártana elrakni előle a dolgokat...
2009. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Ez kimeríti az állatkínzás fogalmát! Egy védtelen állatot miért kell bántani? Még egy embernek is szörnyű lenne, nemhogy egy kutyának (akinek sokkal érzékenyebb az orra, mint az emberé) ezt elviselni!

Miért hagyod?!?!?!

2009. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Neked kell okosabbnak lenni, szólj a szüleidnek, és mondd meg nekik, hogy ez állatkínzás, és hogy neveljék meg az öcsédet!

Mindenesetre jól tetted, hogy írtál, és nem hagytad annyiban a dolgot, de kérlek lépj valami az ügy érdekében, hogy ez ne dordulhasson elő többé. Legyél te az okosabb, és szólj a szüleidnek.


-személyes vélemény: az ilyeneknek nem való kutya, a kutya az ember legjobb barátja, hűséges társa, ezért úgy is kell bánni vele, mint Isten legnagyszerűbb teremtményével, amit valaha is megalkotott :)

2009. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben becsületesen seggberugnám az öcsémet mikor ilyent csinal !
2009. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én az öcséd szemét egy kis erös paprikával keném be.
2009. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez nem semmi!

Nem hiszem hogy örülne az öcsikéd (akár hány éves is) Ha ő ugyan azt élné át mint az a szegény kutya.

Ne hogy már , ha most így csinál akkor ha idősebb lesz akkor talán .........bele sem merek gondolni.

Ne hagy annyiban , én a húgomat leütném az biztos.

2009. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Miért is pontoztatok le? 4. vagyok.
2009. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Nyugi szinte mindenkit lepontoztak. Úgy látszik valaki erre élvez:D
2009. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Mindketten hülyék vagytok! Az öcséd mert ilyet tesz, te meg, mert hagyod!

Soha nem hagynék ilyet senkinek(nekem meg eszembe se jut)! Én biztos,hogy kinyírnám. De az biztos, hogy megpofoznám. Vele kéne ilyet szórakozni!:@

2009. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!