Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeragadtak a kutyáim. Igy...

Összeragadtak a kutyáim. Igy már kölykök lesznek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
na most az van hogy...én ezt nem értem :/
2011. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Arra kell vigyázni, hogy ha nem tudnak szétszakadni akkor vágd szét őket. Különben úgy születik a kiskutya mint az alienek, így kitör az annya hasából.
2011. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom hogy mi volt tüzel a kutya és akaratunk elenére összeragadtak.Igy már biztos vemhes a kutya?
2011. júl. 4. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sabrina99 ***** válasza:

Elméletben igen, ha csak nem sikerült elsőre, akkor ne engedd meg nekik, hogy a továbbiakban megtörténjen.


Nekünk is volt kutyánk, egyszer pároztak, de az szerencsére nem sikerült. Nem minden első próbálkozásra sikerül, de 50-50% hogy igen, lesznek kiskutyák.


De 1-2 hét múlva ultrahangon meglehet nézni, hogy termékenyült-e meg pete

2011. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. júl. 4. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:

24 nap múlva lehet ultra-hangozni.

Kaphat esemény utánit de az majdnem annyiba kerül mint az ivartalanítás és méhgyulladást okozhat.

Szerintem ivartalanítsátok ha a 24. napos uh-n látszik, hogy kölykök vannak benne.

2011. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha ellentétes neműek miért nincs legalább az egyik ivartalanítva? Az esetek nagy többségében kb 90-ban legalább egyszer vemhesül a szuka, mert a. a gazdi nem figyel eléggé b, megtalálják a módot, hogy pározzanak, c, a szuka megszökik és másik kantól vemhesül. AZONNAL vidd el állatorvoshoz és ivartalaníttasd!
2011. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!