Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen elvihető kuvaszkölykök....

Ingyen elvihető kuvaszkölykök. Különben a gazdi megöli őket. Valaki? milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

tudom nem szabad reklámozni de ez fontos:(

Fehérvárcsurgón ingyen elvihető kuvaszkölykök vannak. Nagyon fontos lenne hogy valaki elvigye őket mert a mostani gazdájuk nem akarja őket megtartani ezért sajnos megöli őket. Egy hetük van hogy valaki elvigye őket ://. A kiskutyák fekete színűek és nagyon aranyosak. Légy szíves mindenki írja ki!!! NAGYON FONTOS LENNE!!!

Érdeklődni lehet: 06-70-50 -11 -829


hogy ne reklámozzak csak,szerintetek milyen ember az ilyen?


2011. jún. 22. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudsz felhívni egy állatmenhelyet hogy elvigyék őket?Még az is jobb lenne nekik.vagy vidd el őket te magad hogy találtad őket a parkaban vagy erdőben vagy valahol,biztos befogadják őket.
2011. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt esetleg megpróbálhatnád őket leadni,az állatmenhely Fejér megyében van.


[link]

2011. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menhelyen fizetni kell, ha leadják a kutyákat. tapasztalat, mert pár hónapja én is kutyáknak kerestem új helyet, mert anyum főnöke meg akart tőlük szabadulni.
2011. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM kuvaszok,hanem keverékek,mert fekete kuvasz nincs.

[link]

Próbálj keresni közeli állatvédő szervezetet,és vedd fel velük a kapcsolatot.

Ha megöli őket,állatkínzás bűncselekményét követi el,amiért 2 év börtönt kaphat.Ezt jó lenne,ha közölnéd vele még idejében.

2011. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép Tőled, hogy próbálsz Nekik szerető gazdit találni. De tényleg fel kéne venni a kapcsolatot a legközelebbi állatmenhellyel. Sajnos általában "telt ház" van náluk is, de hátha...Az ilyen emberekről pedig nem írok véleményt, mert azonnal kimoderálnának...Szorítok a kutyusoknak!
2011. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom,nem szép ilyet mondani,de végső,nagyon VÉGSŐ esetben tedd őket egy dobozba,és hajnaltájt vidd ki a fehérvári menhely elé. Nem hagyják őket ott,befogadják. De ha te odaállítasz,lehet,hogy azt mondják,szorri,teltház van :(

Tudom,szemét ajánlat,de legalább megmenekülnek :)

2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hirdesd őket pl jófogáson ingyen elvihetőként.
2011. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Jaj,istenem szegények!A barátnőmnek a nem tudok kijének a kije,mindegy bla bla bla, annak van egy macskája és mindig amikor fial a kicsiket vízebfojtja.Utálom az iylen embereket,én is vízebfojtanám őket.Az jó ha kiírom facebookra, vagy iwiwre?
2011. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elmentünk,de azt mondta már nem élnek a kiskutyák:(((((((
2011. jún. 23. 14:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Tetű!!!!
2011. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!