Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik nyerne egy viadalon? A...

Melyik nyerne egy viadalon? A kanári szigeteki kutya, vagy a pit bull?

Figyelt kérdés

Írták hogy a kanári olyan mint két pit egymásra téve.

Nem kell rosszra gondolni, nem akarok kutyákat harcoltatni, csak elméletben érdekel a kérdés.


2011. jún. 2. 18:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
A két kutya majdnem ugyanúgy néz ki, de szerintem a kanári szigeteki kutya. Bár egy komondor vagy egy közép-ázsiai juhász széttépné mind a kettőt.
2011. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
Szerintem Kanári,a méretei miatt is.Ha tényleg igaz hogy kemény kutya akkkor a pittnek a méretei miatt hátrányai vannak.
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
Kanári.
2011. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 gfero ***** válasza:
kanári
2011. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
4%

Komondor? Széttépné a pitbullt?

Hát ez ritka nagy hülyeség!

2011. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
89%
Nem hülyeség...volt már komondorod? Farkasok, medvék ellen védelmezték a nyájat, simán széttépné. Már csak az iszonyat nagy bundájától is szinte sebezhetetlen. Na meg a puszta erejétől...
2011. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
91%
Tudod mikor hülyeség! Egy komondornak nagyon vastag a nyaka+ még a hosszú szőr, na meg sokkal nagyobb és nehezebb nála. A pitbullt csakis más pitbullokkal vagy azok egyméretű keverékeivel harcoltatják viadalokon. Akármelyik olyan kutya amelyik lényegesen nagyobb a pitnél, az szétszedi. Ott egy kaukázusi medveölő vagy bernáthegyi, ezeknek a kutyáknak akkora a fejük, mint a fél pitbull. Szerinted??
2011. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 gfero ***** válasza:
100%
hát egy pitbull nem ellenfél a komondor számára.a komondor sokkal erősebb
2011. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Nekem a bernáthegyim kinyírta a szomszédomnak az amstaffját, ráharapott a nyakára, majd ránehézkedett, aztán ki is tört a kutya nyaka.
2011. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
8%

utolsó...

hát... ..-.-" erre nem irnék semmit..ha nem gond...

am.. a komondor nincs olyan fordulékony mint a pit.

mire a komi harapna a pit mögé ugrik és a fülénél fogva leteríti.. am.. szerintem a kettő közül inkább a pit.. már csak a fordulékonysága miatt is..[ nem az amcsi izomagyú kutyákra gondolok..]

2011. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!