Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogyha valaki...

Miért van az, hogyha valaki nem a legjobb minőségű táppal etet, egyből lehurrogják?

Figyelt kérdés
Sokan mondják (teljesen jogosan), hogy Magyarországon ennyi és annyi gazdátlan kutya van. Ennek ellenére, ha valaki nem jobb táppal etet, rögtön leszólják, hogy az nem jó. Nem mindenki milliomos, hogy megengedhesse magának, hogy egy jobb, de drágább táppal etessen. Ettől még lehet ugyanolyan, sőt jobb gazda. Egyszer azt mondta valaki, hogyha nincs elég pénze az illetőnek, ne tartson kutyát. A másik oldal azt mondja, hogy mennyi gazdátlan kutya van. Akkor hogy is van ez?
2009. márc. 15. 20:20
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Szerintem a szökős nem szökős kérdésre is rá lehetne húzni, hogy csak az tartson kutyát, aki tud vele foglalkozni. Tehát ha nem szűrt, törzskönyves tenyészkutya, akkor IVARTALANÍTTATNI (nem csavarog fajfentartás miatt), rendesen lemozgatni, lefárasztani és akkor NEM csavarog. Egyébként a kutya azért van kennelben, mert "szétszedi a kertet" (nincs egyáltalán levezetve a felesleges energiája) és mert "telesz@rja az udvart", így kisebb helyről kell összeszedniük. Tehát csak nemtörődömség miatt van bezárva. Egyáltalán nem azt mondtam, hogy egy utolsó szemét, aki kennelben tart kutyát, főleg ha megvan az oka. A menhelyes hasonlat szerintem durva volt, nem kell mindig kiforgatni a másik szavát, ha figyelmesen olvasnál, szerintem rájöttél volna, hogy nem erre gondolok...
2009. márc. 21. 14:26
 32/32 anonim ***** válasza:

lehet hogy durva volt, de ez van! ez az igazság.


most úgy őszintén... ha neked van egy szép kerted, tele virágokkal, örülnél ha a kutya odamenne, telesz@rná és szétszedné?

akkor hát sok választás nincs... vagy külön udvar a kutyának, vagy kennel.

2009. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!