Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én egy 13 éves lány vagyok!...

Én egy 13 éves lány vagyok! Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Én a svájci fehér juhászkutyán,leonbergin XD,

skót juhászon berni pásztoron újfullandin xd gondolkoztam de ti melyiket ajánlanátok és miért lehet nem ezek közül is mondani párat!Tapasztalatokat kérnék!!!!!Olyan kutya kéne aki jól kijön a macskákkalés kisebb állatokkal és más kutyákkal!


2009. márc. 3. 12:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha fajtatisztát vesztek, akkor mindenképpen törzskönyvvel, hiába olcsóbb nélküle, kerüld a szaporítókat!

13 évesen még nem biztos, hogy nagy termetű kutya kellene, nehéz a tekintélyt megőrizni, nehezebb megfékezni, amit néha muszáj. Kölyökként ki fog jönni a macskákkal, főleg ha a tenyésztőnél is voltak, megszokják egymást.

Érdemes menhelyen is körülnézni, ott is vannak fajtatiszta kutyusok, ott a gondozók meg tudják mondani, melyik kutyusnak milyen a természete, mennyire jön ki jól a cicákkal - egy fajtatiszta kölyöknél, akármilyen fajta, ez jellemtől, egyéniségtől is függ, és idővel derül csak ki... -, ráadásul életet menthetsz vele, a kutya örökre hálás lesz. :)

2009. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

szia!

bocs hogy csak igy irok ide, de nagyon kíváncsi vagyok hogy melyik fajtát választottad, mert majd néhány év múlva svájci fehár juhászt szeretnék. szóval megirnád?

elöre is köszönöm.

2010. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!