Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány vadászgörényt...

Fiú vagy lány vadászgörényt ajánlotok, és milyen színben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 14:08
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem fiú görényem van vadas színben. A szín szerintem csak ízlés kérdése, a nem már nehezebb dió. A fiúk barátságosabbak, talán egy kicsit szelídebbek, de ivaréretten elviselhetetlenek lakásban, vagy ivartalanítod vagy kint tartod szabad levegőn. A lányok játékosabbak, de elég sok macera van a pároztatásukkal, őket is inkább javasolt ivartalanítani, ha nem szeretnéd őket tenyészteni. Szerintem olvass utána alaposan, menj el egy tenyészetbe, beszélj a tenyésztővel és utána dönts. Azt jó ha tudod, rengeteg törődést igényel, sokkal nehezebb tartani, mint egy kutyát.
2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Balar válasza:

Szia!


A színben, mintáben, bundahosszben olyat válassz ami tetszik viselkedéshez tudtommal ezeknek semmi köze.

Fiúkról azt mondják, hogy elég hamar 1 éves koruk körül általában lenyugszanak és utána már kevésbé pörögnek még lányoknál ez eltart 3 éves korig. Amúgy ez nagyon személyiség függő lehet. Nekem 2db 4 hónapos fiú görim van. Ha a viselkedésüket szeretném leírni akkor az egyik kb mint a nagypapám a másik meg egyenesen az ellenkezője és szinte lehtetlen, hogy 2 percig egyhelyben maradjon.

Szerintem is legjobb ha beugrasz egy tenyészőhöz és megnézel pár görit nála, hogy méretben úgy mégis melyik mekkora, mert a hímek általában jóval nagyobbak. A tartásukról is valószínűleg többet tud mondani, mint amit itt a neten összeszednél. Ez nagyon fontos, mert mint már előttem is írták ezek az állatkák nagyságrendekkel macerásabbak, mint a kutyák vagy macskák.

2010. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. aug. 11. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kislány,bézs színben.Eredetileg vadasat akartam de nem volt,így megvettük őt,de nem bántam meg.Nincs ivartalanítva,mert elvileg tenyészgörény lesz.Hamarosan visszük ismét fiúhoz,mert tüzel.Ugye tudod,hogy a lány,ha nincs pároztatva,túltüzel és elpusztul?Úgyhogy,ha nem szeretnél tenyészteni,de lakásban akarsz görit tartani,azt ajánlom,akár fiú,akár lány ivartalaníttasd.Remélem segítettem valamicskét:)
2010. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jujj.:O azt nem akarom. köszi
2010. aug. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!