Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én egy 13 éves lány vagyok!...

Én egy 13 éves lány vagyok! Milyen kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Én a svájci fehér juhászkutyán,leonbergin XD,

skót juhászon berni pásztoron újfullandin xd gondolkoztam de ti melyiket ajánlanátok és miért lehet nem ezek közül is mondani párat!Tapasztalatokat kérnék!!!!!Olyan kutya kéne aki jól kijön a macskákkalés kisebb állatokkal és más kutyákkal!


2009. márc. 3. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Skót vagy svájci fehér juhász. A többi szerintem túl nagy és erős egy 13 éves lánynak. Én mindenképpen juhászkutyát ajánlanék, ne legyen túl nagy. (Nem kell ölebnek lennie, de azért ne is leonbergi méretű.) Nekem mudim van, 14 évesen kaptam, én nagyon tudom ajánlani, okosak, jól kijönnek más állatokkal.
2009. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
65%
én nem tudom melyiket válaszd. de ez attól is függ, hogy kertesházban, vagy kissebb lakásban élsz (lakásba inkább kistestű kevésbé szőrhullatót válassz). az, hogy ki jön-e a macsekkal az inkább az egyéniségétől függ. Nem kell fajtisztának sem lennie egy aranyos macskabarát kutyust, állatmenhelyről is tudsz szerezni, és ez ingyen is van.(nem akarok hülyeséget mondani, de egy fajtiszta kutya kerülhet 5, 10ezer forintba sőt többe is.
2009. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A fajtiszta kutya nem kerül semmi, az alap tartozék! Ugyanis minden kutya fajtiszta. Tenyésztő foglalkozik fajtatiszta kutyákkal, és azok nem 5-10.000ft-ba kerülnek!

Bármilyen fajtát is választasz a foglalkozás számít és a nevelés.

2009. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. márc. 3. 12:55
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Magyar vizsla:D
2009. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leonbergim van, és csak ajánlani tudom. Igaz hogy nagyra nő, de egy kis neveléssel (pl kutyaiskola) igazi kezesbárány. Minden állattal és emberrel jól kijön. Imádja a gyerekeket. Nincs nagy helyigénye, de kerti kutya, és igényli az ember közelségét, igazi családi eb. Viszont nem olcsó megvenni, egy minőségi példány 150.000-től indul, és a maradékkal etetés sem tesz neki jót.

Remélem sikerül jól döntened.

2009. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
74%

szia!

hát nemtom ezek kissé nagyobb testű kutyák de ha ezek tetszenek akkor olyat vegyél. én 10 éves vtam mikor samoyed kutyust választottam ...hát vele nőttem fel most 23 vok , tavaly halt meg 13 évesen a bnőmnek is szintén ilyen volt az ővé 14 évesen halt meg , nagyon okosak és kifejezik hálájukat legalábbis az enyém iylen volt és mellette persze gyönyörűek is igaz ezek nem olcsók...de én nemrég vettem német törpe spiccet orange szinben hát nem bántam+:) megmondom őszintén h nagyon sokat sírtam igy felnőtt fejjel h elvesztettem a kiskutyámat és azért döntöttem ő mellette Nina m igaz kisebb termetű de hosszú szörű és igazi kis házikedvenc lett .mindenkit vidámságra derit olyan kis szeleburdi de ez mellett nagyon tanulékony!!:)és ez fontos.. ..viszont ez sem olcsó kutya törzskönyv nékül pesten vettem tenyésztőtöl 33.000ftért..ez alatt nem fox kapni fajtiszta kutyát én is azt mondtam h nem veszek 10.000nél többér de nincs is meg hát én megláttam őt és beleszerettem elsőre:)

jah és kinti benti kutya...én sztem olyat válassz amit meglátsz és azt mondod h :nekem ő kell papa:):)

2009. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2009. márc. 3. 14:59
 9/22 anonim ***** válasza:
Azért inkább közepes testűt válassz, ne legyen a kutya nehezebb nálad. Mert ha mondod majd neki, hogy "-TUDJAD, HÁNY KILÓ VAGY!!!" hát egy újfunlandi kiröhög.
2009. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a mudit! Én 10 évesen kaptam. Imádja a macsakákat meg minden állatot, viszont engem meg megvéd, és nagyon okos! Mellette nem unatkoznál. Most vagyok 17, nekem azóta már 3 mudim van! :)
2009. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!