Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó ötlet ha a kutyámnak...

Az jó ötlet ha a kutyámnak majd angolul tanítok meg mindent?

Figyelt kérdés

Nemsokára kapok egy kutyát és angolul akarom neki megtanítani neki ezeket a dolgokat h ül,fekszik, pacsi, hozd vissza...

Jó ötlet? :)


2009. márc. 2. 15:57
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet hogy csak azért mert az angolt jobban szeretem és talán kicsit közelebb is áll a szívemhez.
2009. márc. 3. 21:55
 22/25 anonim ***** válasza:
93%

Akkor tanítsd angol szavakkal, ha az áll hozzád közelebb! Tehát végülis magadban már eldöntötted. Ez ilyen egyszerű!


Én már egyszer válaszoltam, de figyelem a többiek válaszait is. Mindenkié tetszett. :)

2009. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy milyen nyelven szólsz a kutyádhoz ő nem fogja tudni hogy te most angolul vagy magyarul utasítod.Már írta valaki és jól,hogy csak a hangzásra figyel.Rövid hangzású szavakat kell mondani.ÜLJ vagy SIT...de mondhatod kínai nyelven is...ettől a kutyád nem fog 3 nyelven perfektül érteni...De ha vagánykodni akarsz ,hogy milyen jó az angol tudásod az ma már nem érdekes hisz egyre többen vannak.Ha azt akarod,hogy felfigyeljenek rád kutya sétáltatás közben akkor beszélj inkább Ősi arámi nyelven! Arra biztos figyelnek....
2009. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Én találkoztam egy francia kutyussal itt Magyarországon. A gazdija haza jött látogatóba és hozta Snoopy-t is. Nagyon aranyos volt, de sajnos csak franciául értett! Én tanultam meg franciául a vezényszavakat. Sose hittem volna, hogy a kutyus csak azon a nyelven ért amilyen nyelven nevelik! Hiába szóltam neki magyarul semmi sem történt, de amint franciául szóltam hozzá egyből azt tette amit mondtam! :)
2009. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%
Jó ötlet én ismerek egy idős bácsit aki a Lady nevű tacsijának németül beszél és a kutya szót fogad ez előnyös ha a kutya kedves szép és ha elakarnák lopni(aminek nem nagy a valószínüsége de lehetséges)akkor csak szólsz egy szór és ugrik is.
2009. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!