Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az jó ötlet ha a kutyámnak...

Az jó ötlet ha a kutyámnak majd angolul tanítok meg mindent?

Figyelt kérdés

Nemsokára kapok egy kutyát és angolul akarom neki megtanítani neki ezeket a dolgokat h ül,fekszik, pacsi, hozd vissza...

Jó ötlet? :)


2009. márc. 2. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, a kutya nem érzékeli a más nyelveket, mert benne csak a hangzás és a hanglejtés rögzűl, tehát ha az ülésre úgy tanítod meg hogy mucipuckó, akkor ő a mucipuckóra fog leülni.

Személyes vélemény: a külvilág lehet hülyének fog nézni téged hogy sit down-olod a kutyád.

2009. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok én szélsőséges, de! Magyar kutya Magyarországon magyar gazdával. Ne angolul tanitsd meg a trükkökre. Magyarul is jó. De szerintem legalábbis így kellene jónak lennie.
2009. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%

Mire jó ez az ötlet?

(Bár az biztos, hogy kutyasétáltatás közben az emberek szórakoztatására jó.)

2009. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Ártani nem ártasz vele, de ha úgy tanítod hogy a sit down-ra és az ül-re is leül akkor jobban jársz!
2009. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jó ötlet ha mondjuk nem akarod hogy másokra is hallgasson. Tehát jön egy idegen és mondja neki hogy "gyere ide" akkor nem fog rá hallgatni. De ha csak felvágni akarsz vele, hogy te tudsz 5 szót angolul, akkor semmi értelme. (Láttam már ilyet:))
2009. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem mert én magyar vagyok, de 9évig kint éltem kanadába és 2anyanyelvem is van...nem tudom melyiket válasszam!
2009. márc. 2. 16:24
 7/25 A kérdező kommentje:
xD ^^
2009. márc. 2. 16:24
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Azt írtad "én magyar vagyok"...szerintem ezzel el is döntötted, nem?


Ha Magyarországon tartasz kutyát, szerintem magyarul beszélj hozzá. Ha külföldön, akkor meg azon a nyelven.

Kérdésedre pontosan válaszolva: Nem éppen "jó" ötlet, inkább furcsa és vicces. (nem rosszindulatból írom).

Az előttem szólóak véleményével egytől-egyig egyeetértek. Mindenkinek küldtem egy "green hand"-et. :D :D :D

2009. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
:P
2009. márc. 2. 16:45
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Tanítsd meg neki mindkét nyelven :D Attól baja nem lesz és akkor úgy mondod neki, ahogy te akarod, ha éppen magyarul van kedved akkor magyarul, ha angolul van kedved akkor meg angolul :)
2009. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!