Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet vagy nagyobb baj? SOS

Jó ötlet vagy nagyobb baj? SOS

Figyelt kérdés

A kutyám leellett és egy kölyök maradt meg, ami ma 2 hetesen sajnos megdöglött. Félek, hogy belebetegedik a kutyám ezért a volt barátomhoz viszem vidékre pár napra, ahol lesz 2 játszó társa akiket ismer és szeret.

Jó ötlet?


2011. okt. 20. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

akutya akölykök elvesztésébe nem betegszik bele. De egy fertőzésbe belebetegedhet,ne hurcold 2 héttel ellés után.

ivartalanítani vidd.

2011. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy igen. Lett ivartalanítva 1 hete az ellés után.
2011. okt. 20. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Ejj de szeretheted a kutyákat, meg az állatokat, ha szerinted "megdöglött." Elpusztult..meghalt.. esetleg.


Megdögleni a bunkó paraszt embereknek kellene.

2011. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Képzeld szeretem, amúgy meg, ha nem tudsz normálisat hozzá szólni nem kell írni.
2011. okt. 20. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

hidd el, hogy nem lesz lelkibeteg.

Az viszont biztos nem tett jót a tejének, hogy 1 héttel az ellés után ivartalanítottátok. Hogyan szoptatott akkor? volt egyáltalán teje? Hozzátápláltátok a kölyköket?

Szerintem (ha nem herpeszesek voltak) akkor ezért pusztultak el...

2011. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dr úr adta neki, szóval nem hinném. Szoptatta ezt az egyet persze.
2011. okt. 20. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

adta neki? Ivartalanítást? Miről beszélsz te?

Ne szaporíts egyébként. Gőzöd sincs a kutyákról, elvesztetted ezt az almot is. Gondolom akkor herpeszesek voltak.Akkor pedig már fertőzött a szukád.

2011. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam szaporítani. De mielőtt leveszed a fejem elmesélem... Van a házunkban egy 7 hónapos kutya és össze került a szukámmal, felhívtam az orvost mi szerint nem termékeny a kutya, hát az lett. Ezért PUSZTULT el belőle már a szülésnél kettő.


Elviszem a kutyám holnap orvoshoz, de szerintem a barátomnál hagyom hétvégére, mert nagyon keresi a kicsit.

2011. okt. 20. 16:55
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

Nem elég, hogy bánatos, most még a gazdit is el kéne hagynia.

1-2 hét és le fog nyugodni, biztosan nagyon odavan szegény.

Gratulálok a nagyokos állatorvosnak. Jobban jártatok volna, ha normálisan válaszol és még az ellés előtt ivartalanítjátok a kutyát. De most már mindegy, reméljük mielőtt helyrejön.

Az okos válaszolóknak: a tejet nem a méh termeli! Olyanról nem hallottatok még, hogy a császármetszéskor ki kellett pakolni a kutyát mert valami baja volt? Attól még szoptatni tud!!!!

2011. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Én sem hagynám magára. miért nem mész el vele túrázni egy nagyot? Leültök egy kiserdőben, betoltok egy sonkás zsömlét, és a kutyusod máris jobb kedvű lesz:)
2011. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!