Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shi-cu keverék kutyámat...

Shi-cu keverék kutyámat fedeztethetem egy 3. szintén kistestű fajtával?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 17:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%

igen,de ez ilyen embert nem lehet tenyésztőnek nevezni,hiába van ilyen-olyan díja,koszorúja...

akit ilyet csinál az szaporító...

tudod,a papír nem minden!

2009. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

A brüsszeli griffon és a shi-tzu szerintem egyáltalán nem hasonlít.


Miért egyáltalán kell fedeztetni a keverékedet? Nincs még elég kutya...


mellesleg nekem is elegem van egy-két itt lévőből...

2009. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hülyeség volt befedeztetni a qvadratikus testfelépítésű griffont az alacsony állású,hosszú hátú shi-tzu-val.és még tovább rontanád az anatómiáját a születő kölyköknek:( Figyelj kérlek! Ez most nem erkölcsi kioktatás arról, hogy miért ne szaporíts kutyát!Ez a válasz a kérdésedre!Ne tedd, mert ha a picik életben is maradnak, nagy eséllyel szörnyű fájdalmaik lesznek a genetikai diftik miatt!A tenyésztő attól tanyésztő, hogy előre látja a végeredményt;nem hoz össze még a fajtán belűl sem olyan párosítást, amelyből semmi jó nem sülhet ki!Te meg úgy állnál neki, hogy halvány lilád nincs anatómiáról, genetikáról!Lehet, hogy nem is lesznek életképesek a kölkök,erre gondoltál már?Nem akarhatsz pici életeket megnyomorítani:( Kérlek gondold át jól,ez felelősség!!!!
2009. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
23%
ti vagy shih-tzu-t vagy brüsszeli griffon-t nem láttatok még.mint 2tojás.
2009. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
31%

jah,

és még helyesen se tudjátok le írni:

SHIH-TZU

2009. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a fáradtságot és nézd már meg a google -ban.A griffon egy négyzetes testfelépítésű kutya drótoa szőrrel, a SHIH-TZU pedig hosszú állású alacsony,lágy hosszú szőrrel(Hidd el tudom, nem tegnap óta járok kutya kiállításokra,társasági kutyás felvezetőként-na csókollak;)Remélem nézed már azt a fránya képkeresőt!)Jah, mellesleg sorry az elírásért, csak én közben a kutyámmal is foglalkozom,ne lincsel már meg, mert nem olvasom vissza a kommentjeimet...
2009. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, az drótos akar lenni, ne haragudj már.Inkább elnézést kérek, mielőtt letámadsz.(Na nézed már azokat a képeket?:))
2009. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
31%

nem letámadtalak, a shih-tzu-t jól ismerem ilyenem van, és a másikkal is találkoztam már nem kell hozzá, képet keresnem.köszi

:)

2009. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hát én is találkoztam már térdig érő, rasztás bichonnal,emlékszem a gazdája majdnem orrba gyűrt mikor finoman rávilágítottam, hogy ez nem éppen a fajta büszkesége:)Hidd el, ez a két kutya még véletlenül sem egyforma:)
2009. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
56%

mindegy én hasonlónak látom őket, ez is úgy látszik izlések és pofonok, a "Lesz ez még így se" nagyon szuper filmben láttam előszőr Griffont,és tippeltünk vajon Shih-tzu-e( csak szegénynek levágták a farkát).akkor néztünk utána, és később életben is volt szerencsém találkozni ilyen kutyával.szóval nekem nagyon hasonlónak tűnnek akkor is.

:)

2009. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!