Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shi-cu keverék kutyámat...

Shi-cu keverék kutyámat fedeztethetem egy 3. szintén kistestű fajtával?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 17:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
52%
30-40 ezerért nem nagyon kapsz minőségi kutyát kedves válaszoló nem vagy tisztában az árakkal én nem tartanék korcs kutyát mert annak nem ismered a felmenőit nem tudod mekkora lesz milyen vérmérsékletű stb ha vehetsz egy olyan kutyát aminek tudod a fajtaleírását hogy hány centi lesz stb akkor minek vennél zsákbamacskát? Azért kell örökbefogadni a menhelyekről ha annyira keverék kutyát akarsz mert már megvan a baj mindenki szaporította agyba szájba és úgy lettek tele a menhelyek akkor mostmár ideje leállni és "felhasználni" a már meglévő keverékékeket és nem újat gyártani!
2009. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
45%

kedves hozzászóló

én keresztlevéllel tudom igazólni származásom, apai ágon Mátyás király koráig.nem mondom, hogy családunkban mindig a legjobb tápot kaptuk, de a vérvonalunk elég tiszta.nem tudom neked meddig lehetne vissza menni, de biztos több keveredés van a te családodban mint akármelyik keverék kutya életében,akkor nemtudom téged miért nem vágtak földhöz születésed után.

ergo:az élethez mindenkinek joga van.

2009. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:

Na azért fogjátok vissza megatokat...

Teljesen hibátlan a kutyánk és mivel kedvenc ezért szeretnénk neki 1x almot...

És mivel nagyon nagy a család és az ismerettségi kör,kb már 20kiskutyának is lenne helye.

Nem szaporítani és eladni akarom!!!!

Akinek szintén shi-cuja van mondanám,hogy igen GYÖNYÖRŰ a mi kis keverékünk!!!

2009. febr. 7. 19:03
 14/70 A kérdező kommentje:
Amugy meg nem növelni akarom a gadátlan állatok számát,kikérem magamnak,mert ha nem lennének gazdi jelöltek akkor sem tenném őket menhelyre és ereszteném utcára,hanem megmaradna,mert szerencsére van hely és lehetőség rá...
2009. febr. 7. 19:05
 15/70 A kérdező kommentje:
gazdátlan
2009. febr. 7. 19:06
 16/70 anonim ***** válasza:
21%

shih-tzu-s vagyok.sok sikert a családalapításhoz!

:)

2009. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 18.51-es! Az aki ellenzi, hogy egy keverék kutyát tovább kutyuljanak nem sznob fajtatiszta barát, csak állatbarát és józan. Olyan, aki nap mint nap látja, hogy pusztulnak el kutyák az utak mellett elütve, másfél méteres láncon, mert a kedves gazdái sz..nak rá, sintértelepeken. Igen, a keveréknek is lehet gazdája, mondjuk annak a cirka másfél milliónak, aki jelenleg is menhelyen, sintértelepen várja, hogy valaki végre hazavigye és szeresse. Akik az olyan emberek felelőtlensége miatt születtek meg, mint a kérdező. És akik közül sajnos csak elenyészően kevés fog gazdához kerülni.
2009. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
40%

"30-40 ezerért nem nagyon kapsz minőségi kutyát "

én erre pöccentem be.azért ne szálljunk már el ennyire.mert mindenki tudja, vérvonal ide, vérvonal oda, nevelésnél kezdődik minden.a híradásokból is csak tiszta vérvonalú "nagy ember ölőkről" hallani, nem?

szóval, én egyenértékűnek tekintem őket, és nem nevezném soha korcsnak.

2009. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:

KEDVES OKOS VÁLASZOLÓ!!!

NE sértegess én se teszem azt,ne keverd a gazdátlan elletőt velem.

A másik kutyám ami a szüleimnél él menhelyről van,tudom mik mennek ott.De amikor az a lehetőség hogy vagy szül vagy kipakolják a kutyádat mert álterhes sokszor akkor te se vágatnád fel első körben,ha ez megoldhatja a problémát.És mint mondtam nem lesznek árvák a kutyusok!

Ugyhogy inkább maradj csöndbe,de engem ne alázz le.KÖSZI

2009. febr. 7. 19:11
 20/70 A kérdező kommentje:
Shi-cu-s KÖSZÖNJÜK!!!:)))
2009. febr. 7. 19:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!