Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettél már kutyahúst? Milyen?

Ettél már kutyahúst? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%
Valami gyökér legalizálni akarja a kutyahús fogyasztást Magyarországon.. a TV2 avval jön, hogy Kínában és Koreában ősi hagyomány a fogyasztása.. HÁT PONT LESZAROM! NEM VAGYUNK SE KÍNA, SEM KOREA, SEM MÁS ÁZSIAI ORSZÁG, EZ ITT MAGYARORSZÁG, NEM FOGUNK KORCCSÁ VÁLNI! Rakd ki, ha te is ......ellentmondasz...ennek az ......undorító dolognak!!!!!!!!!!!!!‌tegyétek ki ezt közösségi oldalakra hogy elálljanak az ilyenektől!!!
2010. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%
Én semmilyen állat húsát nem bírom megenni. A kutya meg a kedvencem, tehát főleg nem. Végig sírtam azt a videót. De egy vágóhídról készült videót se tudok megnézni.
2010. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
A videó küldőjének: ez borzalmas ezt nem lehetbirni végig nézni
2010. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem nem és nem értem ezeket az embereket. Illetve értem, hogy ők kutyát zabálnak, csak azt nem értem, hogy miért nem ölik meg őket könyörettel. Szerintem elnézést, de ezek beteg állatok, akik erre a látványra élveznek. Aki egy ilyen kutya szemébe beletud nézni halála közben, az egy gyermeket is meg tudna ölni szemrebbenés nélkül. BETEG, DEGENERÁLT BARMOK! Ugyanezt tenném velük is. Aki szerint ez normális hallott már arról, hogy a disznó az ember legjobb barátja? Vagy talán arról, hogy a szarvasmarha feltétel nélkül és önzetlenül képes szeretni az embert?(Haszonállat, ismeretlen fogalom?)Közhelyes amikor azt írom, hogy inteligens, szereteted adni és befogadni képes állatokról van szó.
2010. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%
Még egy apróság. Van aki leáll kergetőzni a disznóval és labdázni a szarvasmarhával?Ja és hallottatok már olyan marhákról,disznókról melyek kitartó munkájukkal segítették az eltűnt,katasztrófa sújtotta területen romok alá betemetett, valamint sérült emberek felkutatását?Vagy láttatok már depressziós malacot, mert elment otthonról a gazda...?
2010. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
50%

a büdös vágottszemüek golyolyát kéne kisütögetni!

ITT nem lesz ilyen dolog Magyarországon!

Aljas büdös mocskos aljanépség csinál csak ilyet!

valaki inditson egy peticiot vagy valami!

2010. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
55%

19:58!

te egy álszent gyökér vagy! szegény kutyulimutyuli mi? azt meg leszarod, hogy a malacot, tehenet, tyúkot hogy kínozzák a nagyipari állattartásban...

AMÚGY ha már felhoztad, le kell ütnöm a labdát:a disznó SOKKAL okosabb állat, mint a kutya. a kisebb méretű malacok manapság elég elterjedt házikedvencek, és igen, láttam már bánatos szemű malacot, mert elment a gazdája. ja és állatterápián is elég közkedvelt, nagyon sokat segít a beteg, idős embereknek.

ennyit rólad és az okoskodásodról. FAIL

2010. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
67%

jah és a félreértések elkerülése végett, én semmilyen húst nem eszek, nemhogy kutyát...

előző voltam

2010. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
69%

Ha legalizálják a kutyaqhús evést akkor a kannibalizmust is kell!Ugynais épp olyan gusztustalan a 2..nekem!Én megértem hogy máshol megeszik mert esetleg 2-3ezer éve is megették és tiszteletben tartom de itt nem így volt!De itthon maradjunk már a megszokottnál!

2féle húst eszek csirke!disznó...lesz.rom hogy hogy vágják le..ennyi erővel a zöldségeknek is vannak érzelmeik mert a növények is élőlények...fénnyel meg mégse táplálkozhatunk!Rengeteg csirkevágáson vagyok túl sőt disznó vágáson is...sajnáltam őket...de ettől függetlenül lenem mondanék a belőlük készült ételekből.

Mindenki tartsa tiszteletben a másik szokásait és kész!

Én a vegákat se bántom...majd idővel kibukik jó e amit csinálnak és fordítva!JA és csak mert eszek húst még jó ember vagyok.

Aki magyar barmozott valahol az elején üzenem neki hogy ellehet mennie Magyarországról ha nem tetszik neki az itteni szemlélet!

2010. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
23:55, szerintem 19:58 pontosan azt szerette volna kifejezni,amit Te is írtál a haszonállatokról.
2010. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!