Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettél már kutyahúst? Milyen?

Ettél már kutyahúst? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:04
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Off

Utolsó, miért ott milyenek a kutyák?

Tényleg érdekel.

2010. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
37%
nem ettem, de ismerek olyan kisvárdai "tenyésztőt", aki a pesti kínai éttermekbe hordja/hordta a beagle-jeit :((
2010. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
53%

itt egy videó, hogy kínozzák levágás előtt őket, hogy "finomabbak legyenek" Dél-Koreában...vigyázat, csak 18 éven felülieknek, és erős gyomrúaknak ajánlom!

[link]

2010. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 MME ***** válasza:
86%
Apa evett, nem tudom melyik országban (de Európában volt), kamionozik. Útszélen árultak húst, aztán miután megette, kiderült az is, hogy milyen féle hús volt. Neki nem ízlett. Ha gondolod, majd megkérdezem, milyen íze volt :/
2010. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 capsread ***** válasza:
89%

Engem egyszer egy ismerősöm meghívott ebédelni valami kínai étterembe. Kihozták a kaját, kérdezem, hogy mi az. Kiderült, hogy amit elénk raktak az kutyahús volt. Nem ettem bele. A gondolattól is elhánytam magam. Kirohantam az étteremből, és az ismerősömmel azóta sem találkoztam.

De egyszer beszéltem vele, akkor azt hajtogatta, hogy szerinte finom. Szerintem ez szörnyű.

2010. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
Apum evett csivavát mexikóban, és azt mondja messze nem olyan finom, mint amilyen szar érzés megenni egy kutyát.
2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nekem úgy rémlik még biológiai tanulmányaimből, hogy a ragadozóknak eleve nem finom a húsa, hanem inkább keserű. Ha most így belegondolok, nem tudok egyetlen ragadozót sem, amit átlag európai ember fogyaszt. Nálunk szinte csak növényevők vannak az étlapon.
2010. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudom milyen íze van,de nem is igazán akarom megtudni. Akkor inkább már éhezés,mint egy kutyát egyek meg.Szerintem azok az emberek szívtelenek!!!Ennyi!
2010. nov. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

19:44

a videódon amit lehet látni ugyanaz van Magyarországon a marha vágóhidakon, de nem akasztják, hanem a nyakukat kötik ki, és állnak el alóla kocsival

a sok pesti paneltakonynak pedig nem kell felháborodni a videón, mivel itt is ugyanaz megy, csak más állatokkal (nem csak marhákkal)

és azokkal az állatokkal mi van? ha már védi valaki az állatot, akkor ne csak egy fajt védjen közülük

utolsó

nem szívtelenek, ahogy a semmiféle hentes sem

ez a munkája, és kész. ott ez a divat, nálunk meg ez közfelháborodást vált ki, ennyi

2010. nov. 17. 15:08
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

ez tulajdonképpen helyrajzi kérdés, itt a helyes naposcsibét, meg a kisbocit és a rózsaszín malackát esszük, ha odaszületsz akkor a kutyát, ha máshová, akkor serpenyőben sütöd a hernyót, sőt, a szavannán az oroszlánok stb. minket is szívesen elfogyasztana. :)

amúgy én nem szívesen eszem húst

2010. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!