Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segítsek a 15 éves már...

Hogyan segítsek a 15 éves már amúgy is beteg kutyánkon? Tűzzel a szuka a háznál,de már nem akar adni semmit sem,és az öreg kan nagyon szenved. Merevedése van,de hiába próbálkozik a nőstény állandóan elhajtja. Minket meg ki ideggel a kan.

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 19:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A szuka majd magához emgedi a kant. És megint lesz egy alom. Amit odaadsz valakinek - az pedig a te felelősséged, hogy kinek. Innentől a te felelősséged, hogy az általad kiválasztott gazda hogyan tartja a kutyáját. A te felelősséged, hogy a miattad megszületett kutya, az általad kuválasztottt gazdánál hogyan él, utcára, láncra, gyepire kerül-e. Az is a te felelősséged, hogy van-e valamilyen örökletes betegsége a miattad megszületett kutyának. De mivel te buta vagy, mint a föld, nyilván nulla felelősség tudatod van. Neked nem kellene kutyát tartani! Sem gyereket vállalni! Sem szavazni, ha már itt tartunk. Te az az igazi ostoba, putris szaporító vagy, akik miatt tele vannak a menhelyek.
tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21-s.


Semmi felelősségem sincs afelé ha valaki elvisz egy kölyköt miként is foglalkozik vele.


Ezt hol álmodtad?


De mivel már megírtam jó párszor hogy a 13 éves szuka nem engedi magához a 15 éves kant,így ilyentől nem kell tartani hogy lesz is belőle valami.


És nem is hiányzik hogy legyen.

tegnap 13:00
 23/25 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a 13 éves kutya nem biztos hogy túléli a fialást és amúgy ilyen korban már az ivarsejtképzésben is elég sok a hiba (nagy az esélye a beteg kölykök születésének)? Olyan, mintha egy öregasszony szülne. Te meg ha odaengedné magához a szuka a kant, akkor simán engednéd fialni.

Egyébként rajtad is van felelősség, hogy hova kerül a kutya. Való igaz, hogyha átadtad, akkor a következő tulaj felel a kutyáért, de te is hibás vagy ha állatkínzóhoz juttatod az állatod, ezért szokták a gazdajelöltek mind a menhelyek, mind a tenyésztők szűrni.


Jól látom, hogy egy másik élőlény élete annyit ér, mint egy tárgy számodra?

tegnap 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A szuka a tüzelés második felében engedi magára a kant. Kb 10 nap után.

És a kölykök miattad születnek meg, a gazdákat pedig te választod meg. Csak a putriban nem gondolják a nagyon ostoba emberek, hogy nekik ebben nincs felelősségük.

tegnap 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

24-s.


Álmodozol hogy és mint lehet és mit.


Láttál te már cigányt kutyákat tartani,tenyészteni,mert én még nem és nem is fogok,.


Mert én magyar fehér ember vagyok és nem indián,tehát ennyit a putridról.


Az újdonsült gazda válasza ki a kutyát és nem én választom neki tehát megint csak tévhitben vagy.


Nem hirdetem őket ha véletlenül vannak csak mondom ennek annak,és ha képet kér róla akkor küldök.


Ennyi.

tegnap 14:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!