Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kutyám,...

Hogy tanítsam meg a kutyám, hogy ne akarjon felborítani mikor örömében rohan az ember felé?

Figyelt kérdés
Van egy totyogós gyermekem és sajnos mikor nagyon örül van, hogy szalad egy hatalmas kört az udvaron majd sprinttel felénk és mindig a szívroham jön rám. Sokszor nekem jön egy kicsit. Elmondhatatlanul tud fájni mikor egy kicsit is súrolja a lábcsontom. Kissé féltem emiatt a totyogósom. A babám elmondhatatlanul imádja őt. Nagyon szeretik egymást. Ez az egy gondom van, amiről egyszerűen nem tudom leszoktatni.

okt. 19. 20:55
 1/10 retektorta ***** válasza:
42%

"Elmondhatatlanul tud fájni mikor egy kicsit is súrolja a lábcsontom."

Az semmi, egyszer egy macska megbökött az orrával, és egy óráig üvöltve fetrengtem a földön. Mentőt is kellett hívni, de szerencsére nem történt maradandó károsodás.

okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

"Az semmi, egyszer egy macska megbökött az orrával, és egy óráig üvöltve fetrengtem a földön."

Ettől nagyobb kamut aligha olvastam itt.

okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 retektorta ***** válasza:
82%
Ja, nyilván az. Legalább akkora, mint hogy "Elmondhatatlanul tud fájni mikor egy kicsit is súrolja a lábcsontom."
okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
#2: Ez ironia volt, nem kamu.:)
okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Faradt kutya=nyugodt kutya.

Seta, feladatozas napi szinten, aztan rogton nem lesz kedve annyit rohangalni, mert alszik :)

okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
FRAP. Frenetikus Random Aktivitási Periódus. Fáraszt többet a kutyát, túl sok az energiája és így vezeti le.
okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

"Van egy totyogós gyermekem és sajnos mikor nagyon örül van, hogy szalad egy hatalmas kört az udvaron majd sprinttel felénk és mindig a szívroham jön rám."

Most a kutyádról vagy a gyerekedről van szó, aki szaladgál az udvarban?

okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha elmondhatatlanul fáj, amikor kicsit(!) surolja a lábszárad, akkor lehet, as lábadnak van valami baja.
okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmezzétek jól. Úgy értettem nem nekem megy frontálisan, hanem neki megy oldalról a lábamnak, de nagyon tud fájni.
okt. 19. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
fut felétek - rászólsz, leállítod, lefekteted stb. Némi képzés és foglalkozás kell hozzá.
tegnapelőtt 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!